ua en ru

"Планую і буду їздити": Савченко розповіла про візити на окупований Донбас

"Планую і буду їздити": Савченко розповіла про візити на окупований Донбас Фото: Надія Савченко (РБК-Україна)

Депутат висловилася про українців, які утримуються в полоні

Нардеп Надія Савченко, відповідаючи на запитання про свої візити на непідконтрольні території Донбасу, заявила, що після того, як відбудеться обмін полоненими, залишаться люди, які відмовляються повертати. Про це вона повідомила в ефірі телеканалу Zik.

"Це все засновано на особистому пережитому досвіді. Я рада була, коли заради мене це робили. Коли їхала моя сестра і потрапляла в полон на підвал. Вона не побоялася! Коли їхали волонтери і говорили, що мене ще можна було витягнути з ОРДЛО, коли їздили люди мене підтримувати в Російську Федерацію. Я розумію, що це робили заради мене — не можу цього не робити для інших", - сказала Савченко.

"Я все витримаю і нічого не боюся", - відповіла нардеп на питання про те, чи вона не боїться звинувачень у тому, що вона підтримує бойовиків.

"Після того, як відбудеться обмін, так чи інакше залишаться люди, яких не повернуть. Ви чули, що в списках на обмін є 74 людини, а в Мінських списках від України – 98 осіб. І є ще ті, які не знайдені. Тобто треба і побачити тих 20-30, яких з ОРДЛО не віддають, і знайти тих, кого не знайшли, і знайти місця поховання безвісти зниклих – це треба комусь робити", – сказала вона.

Пряму мову Савченко можна почути з 24-ої хвилини відео.

Відео: Надія Савченко в ефірі (YouTube/Zik)

Як раніше повідомлялося, у мережі висміяли святкове фото Савченко.