Поганому футболісту і поле заважає: збірна РФ знайшла виправдання своєму програшу

Поганому футболісту і поле заважає: збірна РФ знайшла виправдання своєму програшу Фото: Збірна Росії програла словакам на Євро 2016 (life.ru)

Півзахисник збірної Росії пояснив, що завадило команді виграти матч зі Словаччиною, - у всьому винні купини на покритті стадіону

Після програшу словаків з рахунком 1:2 у другому турі групового етапу чемпіонату Євро 2016 Денис Глушаков заявив, що завадив команді виграти газон на стадіоні в Ліллі. Про це він повідомив у флеш-інтерв'ю "Р-Спорт".

"Сьогодні був не наш день, ще все попереду. В першому таймі вони грали організовано, у нас же не виходило комбінувати, поле було кочковатое, це теж давало про себе знати і десь вплинуло на комбінаційний футбол", — сказав Глушаков, який на 80 хвилині забив єдиний гол росіян в цьому матчі.

Це повідомлення негайно викликало реакцію в соцмережах.

"Русофобський газон в Ліллі помічений у змові проти Росії!", - прокоментували Інформаційні війська України в Twitter.

До речі, серед російських фанатів Євро 2016 виявили бойовиків "ДНР".