"По абхазькому варіанту": відомий журналіст розповів, як руйнують виробництво на Донбасі

Субота 14 квітня 2018 13:55
"По абхазькому варіанту": відомий журналіст розповів, як руйнують виробництво на Донбасі
Фото: ЄМЗ (google.com.ua/maps)

Бойовики спалили обладнання на мільйони доларів

Відомий журналіст Денис Казанський розповів про те, як металургійне виробництво на окупованих територіях Донбасу практично зупинилося і чим живе зараз місцеве населення. Про це Казанський написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Денис Казанський пише, що місцеве населення живе як в розореній резервації, так як зараз на Донбасі розкрадають дороге обладнання, руйнують і псують його.

Фахівців, які могли б налагодити це обладнання, в регіоні відсутні.

Зокрема, Денис Казанський розповів про аварію на Єнакіївському металургійному заводі. Там через порушення техніки проведення робіт, спалили дугову електропіч Siemens, яка коштує мільйони доларів.

"По абхазькому варіанту": відомий журналіст розповів, як руйнують виробництво на Донбасі

Фото: Скріншот листування Казанського з джерелом (facebook.com/den.kazansky)

Це не єдина така піч у регіоні. Ще одна, готова на 95%, простоює на Донецькому металургійному заводі. Німецький концерн відмовився посилати в Донецьк своїх фахівців для налаштування, а ті, хто зараз працюють на заводі, не вміють працювати з таким обладнанням.

"Нормальні працівники розбіглися. Геніальні "ДНРовские" управлінці псують і спалюють обладнання, вартістю в мільйони доларів. Нормально керувати заводами тепер нікому. Іноземні фахівці в мавпятник не поїдуть, а решта місцеві просто не здатні організувати процес", - пише Казанський.

"По абхазькому варіанту": відомий журналіст розповів, як руйнують виробництво на ДонбасіФото: Скріншот листування Казанського з джерелом (facebook.com/den.kazansky)

Журналіст зазначив, що чотири роки тому, деякі жителі Донбасу раділи тому, що стануть незалежною "республікою", але вони не замислювалися, що ці ж збройні гопники стануть керувати регіоном і усіма підприємствами, які знаходяться на території.

"Результат цієї недалекоглядності добре видно сьогодні в промисловості. Ситуація продовжує розвиватися по абхазькому варіанту. ФСБшники, які натискали спусковий гачок війни, своє заробили і виїхали в Росію. А дурним тіткам і мужичкам, які блокували армійські колони, тепер жити в розореній резервації", - написав журналіст.

"По абхазькому варіанту": відомий журналіст розповів, як руйнують виробництво на Донбасі

Скріншот поста (facebook.com/den.kazansky)

До речі, в мережі сміються над округленим бойовиком "ДНР".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся