ru ua

"По-іншому не розуміють": у Києві няня била дітей на вулиці

"По-іншому не розуміють": у Києві няня била дітей на вулиці Фото: Няня дівчаток (Facebook)

У Києві в районі Солом'янської площі сімейній парі довелося викликати поліцію, щоб врятувати двох дітей від гніву няні

Користувачі соціальних мереж попереджають про няню, яка жорстоко поводиться з дітьми. Жінка працює у Києві і була помічена в образі і залякування дітей. Про це Facebook розповіла Олена Колосова.

“Повз проходила літня жінка з двома дівчатками, старшій було 7 років, молодшій 3-4 роки. Ця жінка йшла і обзивала дівчаток (худоби, паскуды... і т. д.), потім схопила старшу за волосся, намотала собі на кулак і хотіла вдарити, ми не витримали і втрутилися, виявилося, це була няня!!! За її словами, ці діти її вивели, не слухались і т. д. Після ця жінка забрала мобільний телефон у старшої дівчинки і не давала зателефонувати батькам... Нам довелося викликати поліцію. Завдяки поліції ми вилучили у няні телефон дівчинки, додзвонилися батькам, написали свідчення. Дівчатка були в шоковому стані, їх трусило, вони плакали, казали, що це вже не перший раз, няня не дозволяє їм нічого розповідати батькам. Закінчилося все тим, що приїхали батьки і забрали дітей. Я думаю, що нянею в їх сім'ї ця жінка більше працювати не буде. Прохання поширити фото цієї диво-няні", - написала Колосова.

Друзья, прошу максимальный репост!!! Сегодня, 6.09.2016, я с мужем и ребёнком гуляли на детской площадке соломенского па...

Опубліковано Еленою Колосовою 6 вересня 2016 р.

“Вона реально тягнула старшу за волосся обличчям вниз, коли молодша почала заступатися і просити не ображати сестру, няня хотіла вдарити їх. Найстрашніше, що няня запевняла нас, що у неї дві освіти і діє вона правильно, інакше діти не розуміють..." - додала киянка в коментарях.