ua en ru

"Победобесие": у кримському дитсадку дітей одягли у "колорадські" костюми

"Победобесие": у кримському дитсадку дітей одягли у "колорадські" костюми Фото: kerch.com.ru

Фото опублікували у соцмережі

В окупованому Росією Криму в дестких садах дітей змусили надіти військову форму з георгіївськими стрічками. Про це на сторінці у Twitter повідомив блогер RoksolanaToday&Крим.

"Крим. У керченській дитячому садку "Дюймовочка" пройшло победобесие. Діти у військовій формі, колорадки і червоні ганчірки. Я сьогодні на вулиці відео величезна кількість дітей з колорадками", - сказано на сторінці в соцмережі.

"Победобесие": у кримському дитсадку дітей одягли у "колорадські" костюми"Победобесие": у кримському дитсадку дітей одягли у "колорадські" костюми"Победобесие": у кримському дитсадку дітей одягли у "колорадські" костюми"Победобесие": у кримському дитсадку дітей одягли у "колорадські" костюмиСкріншот (twitter.com/krimrt)

Користувачі мережі відреагували коментарями.

"Хто цим (не можу підібрати слова розповість, що дітям німецької окупації було ганьбою подлизывать окупантам???" - спитала Тая.

"Щось у списку міст Київ вони пропустили... А взагалі - жах. Потрібно викладачів тихий пожиттєво ув'язнювати, що калічать дітей, вислужуючись перед окупаційним режимом", - написав Сергій Семенченко.

"Я все думаю - коли Україна звільнить Крим і ці українські дітки виростуть, то з яким подивом і жахом роздивлятимуться вони ці свої дитячі фотографії", - зазначила Тетяна Иваневич.

"Победобесие": у кримському дитсадку дітей одягли у "колорадські" костюмиСкріншот коментарів (twitter.com/CrimeaUA1)

Нагадаємо, що в мережі показали, як в окупованому Криму готують "авто-дідів" (фото).

День пам'яті та примирення - новий державний свято в країні