ua en ru

"Чому не можна було звалити без жертв?": блогер розповів, де знаходиться син Плотницького

"Чому не можна було звалити без жертв?": блогер розповів, де знаходиться син Плотницького Фото: Ігор Плотницький (Колаж РБК-Україна)

"Не дарма ж тато три роки нещадно грабує половину Луганській області і сидить на потік російських грошей", - пише Казанський

Син лідера бойовиків "ЛНР" Ігоря Плотницького виїхав до Росії і отримав громадянство, де тепер займається бізнесом. Про це повідомив відомий блогер Денис Казанський у Facebook.

"Чергова чудова новина з Луганська. Син Плотницького — Станіслав отримав російський паспорт і звалив з Луганська до Воронежа, де відкрив власний бізнес. Зі стартовим капіталом, як ви розумієте, проблем не виникло. Не дарма ж тато три роки нещадно грабує половину Луганській області і сидить на потік російських грошей", - каже Казанський.

За даними Єдиного реєстру індивідуальних підприємців РФ, Станіслав Ігорович Плотницький є громадянином РФ, як мінімум з січня 2016 року, і його бізнес офіційно зареєстрований.

"Плотницький — не дурень, щоб тримати сина в Луганську. Та й сам Станіслав теж не дурень, щоб жити в татовому бантустане. Ось Стас і возз'єднався з Росією в індивідуальному порядку. А безправні луганські терпіли нехай отримують паспорти "ЛНР" і стоять у чергах за безкоштовними простроченими консервами. В ім'я "русского мира" треба потерпіти. Терпіли діди і нам заповідали терпіти", - з сарказмом пише блогер.

"Якщо сім'я Плотницького так хотіла переїхати в Росію і отримати російське громадянство, хіба не могли всі ці люди переїхати до Воронежа до 2014 року? Хіба варто було заради цього розв'язувати війну? Якщо просто потрібен був паспорт з орлом, чому не можна було звалити мирно, без жертв?" - каже Казанський.

За словами журналіста, інші жителі оккупиранной терористами "ЛНР" частини Луганської області приречені жити в ізоляції з невизнаними паспортами.

"Але таке питання собі прихильники "русского мира" ніколи не зададуть. Син Плотницького отримав російський паспорт і поїхав з Луганська. Ну, а ваші діти, шановні луганчани, будуть жити в резервації, з паспортами, які ніхто не визнає, з утворенням, яке ніде не затребуване, і з щоденним ризиком загинути від обстрілів чи репресій. Але ви потерпіть. Ви ж за "русский мир". А хто не хоче терпіти — той фашист і зрадник Донбасу!" – констатував блогер.

"Чому не можна було звалити без жертв?": блогер розповів, де знаходиться син Плотницького

Скріншот поста облікового запису facebook.com/den.kazansky

До речі, раніше блогер розповів про "знедолений народ" в Луганську.