ua en ru

Подарунок на День святого Миколая: "Миротворець" опублікував пошти ватажків бойовиків "ЛНР"

Подарунок на День святого Миколая: "Миротворець" опублікував пошти ватажків бойовиків "ЛНР" Фото: Бойовик (facebook.com/Игорь Иванов)

Раніше були оприлюднені дані з "ДНР"

У центрі "Миротворець" опублікували отримані в результаті злому пошти ватажків бойовиків "ЛНР" дані. Про це повідомляється на сторінці центру в Facebook.

"Журналістам-документалістам і дослідникам в День святого Миколая подарунок від центру "Миротворець". Влітку 2016 роки ми опублікували дампи Нікітіної та Єгорової, щоб показати, як працює пропаганда в проросійській терористичної організації "ДНР". Тепер прийшов час показати, як працює пропаганда в проросійської терористичної організації "ЛНР", - сказано в повідомленні.

"Дамп пошти, який ми сьогодні публікуємо, вже давно в наших руках. Від нього ще навесні 2017 року т.зв. "міністерство пропаганди ЛНР" в силу ряду причин "відмовилося", але завдяки нам він продовжував працювати. Причому працював виключно на благо Україна і її громадян. Втім, вивчаючи вміст, ви це самі побачите", - додали волонтери.

Подарунок на День святого Миколая: "Миротворець" опублікував пошти ватажків бойовиків "ЛНР"

Скріншот поста (facebook.com/myrotvorets.center)

У центрі відзначили, що найближчим часом опублікують поштові скриньки ключових фігурантів проросійської пропагандистської машини.

"Ящик цей повністю "вичавлений" нами, тому ми його і робимо доступним для громадськості. Для того, щоб повністю скласти "пазл" про те, як працює пропаганда в терористичній організації "ЛНР", ми найближчим часом, на додаток до цього ящика, викладемо на сайті ОРДІЛО поштові скриньки ключових фігурантів проросійської пропагандистської машини на окупованій російсько-терористичними бандформуваннями частині Луганської області. Так би мовити, для повної картини", - додали в центрі.

Нагадаємо, улюблений співак Путіна потрапив в "Чистилище".