ua en ru

"Подібного немає в світі": у Києві будують хостел з вагонів метро

"Подібного немає в світі": у Києві будують хостел з вагонів метро Фото: метро (Андрій Коваль / РБК-Україна)

Вісім кімнат обладнають кондиціонерами і всім необхідним для проживання людей

На Подолі в Києві почали споруджувати унікальний хостел, який розміститься в вагонах метро, ​​повідомляє ТСН.

У грудні 2017 року столичний метрополітен продав на аукціоні два списаних вагона за 546 тис. грн, і покупець вирішив використовувати їх нетрадиційно.

"Подібних хостелів ні в країні, ні в світі немає, і взагалі немає прецедентів використання вагонів метро не за призначенням", - стверджує представник підприємця Олена Чопорко.

Щоб доставити 28-метрові вагони, кожен з яких важить 20 тонн, в центр столиці, потрібна була потужна спецтехніка, в тому числі - сучасний німецький кран, яких в Україні всього шість штук.

Хостел в метро (відео: tsn.ua)

Відомо, що на території майбутнього хостелу побудують мальовничу терасу, житлову площу всередині вагонів обладнають сучасними меблями і технікою. Розламані сидіння, вікна, двері, підлогу і стелю списаних вагонів поміняють, замість них встановлять ліжка, туалет, душові та побудують терасу. Вісім кімнат обладнають кондиціонерами і всім необхідним для проживання людей.

Незвичайних хостелів в світі вистачає - наприклад, в Нідерландах облаштовують каюти для ночівлі на відреставрованих кораблях, в Швеції відкрили хостел в салоні "Боїнга", причому одна з ліжок встановлена ​​в кабіні пілота, а в Австралії недалеко від залізничного вокзалу Сіднея є поїзд-хостел . Вперше хостел в вагонах метро через п'ять місяців з'явиться в Києві.

Нагадаємо, кияни розповіли про своє ставлення до перейменування станції метро "Петрівка".