ua en ru

Як підібрати зачіску за формою обличчя

Як підібрати зачіску за формою обличчя Фото: секрети ідеальної стрижки

Тонкощі і перукарні секрети жіночих зачісок допоможуть підібрати стрижку, яка ідеально підійде вашому образу

Сідаючи в крісло до перукаря, кожна жінка мріє вирватися з нього красунею. Для того, щоб уникнути прикрих розчарувань, про те, як підібрати зачіску, потрібно подумати заздалегідь. І допоможе в цьому наука, яку не всі любили у школі, але саме вона суворо диктує свої закони при виборі стрижки або зачіски - геометрія. Отже, про все по порядку.

Тонкощі підбору зачіски або стрижки за формою обличчя

Щоб стрижка або укладка скрадывала вади зовнішності, врівноважуючи пропорції особи, для початку потрібно визначити його форму. Фахівці виділяють 7 основних типів особи, заснованих на геометричні фігури і їх конфігураціях:

• Коло

• Овал

• Квадрат

• Прямокутник

• Ромб

• Груша

• Серце

Деякі дизайнери додають ще 2 - каплевидну форму і витягнутий овал.

Як підібрати зачіску за формою обличчя

Фото: основні типи особи за формою

Щоб визначити, власницею якої форми є саме ви, необхідно поділити особа (краще зробити це по фотографії) на 3 зони: від межі росту волосся до брів, від брів до крил носа і від кінчика носа до кордону підборіддя. Проаналізувавши отримане співвідношення, можна зробити висновок про форму свого обличчя.

Виконавши таку процедуру лише раз, ви отримаєте відомості на все життя, адже ця форма з часом не змінюється, а може знадобитися не тільки в момент роздумів, як підібрати стрижку, але і для визначення особливостей макіяжу.

Ідеальним вважається овальне обличчя. При однаковій ширині чола і підборіддя можна робити будь-яку зачіску або стрижку, адже не потрібно нічого приховувати або врівноважувати, вони будуть відмінно виглядати на будь-якій довжині, з чубком або без.

Як підібрати зачіску за формою обличчя

Фото: стрижка для овального обличчя

Круглолицим особам з вигнутою лінією волосся, пухленькими щоками і плавною лінією підборіддя потрібно намагатися створювати ілюзію довжини. У цьому допоможуть максимальний об'єм на маківці і мінімальний - на скронях, а також широка коса чілка.

Як підібрати зачіску за формою обличчя

Фото: зачіски для круглого обличчя

Обличчя у формі серця можна визначити по широкому лобі і звуження до підборіддя. Для створення ілюзії більш вузького лоба підійде стрижка з косою чубчиком, а щоб візуально розширити нижню частину обличчя, бажано додати обсягу внизу.

Як підібрати зачіску за формою обличчя

Фото: зачіска для особи серцеподібної форми

Прямокутному особі з витягнутими підборіддям і чолом однакової ширини, а також високими вилицями, підійдуть зачіски з короткою верхівкою, состриженной чубчиком і укладанням волосся в області щік у напрямку від себе.

Як підібрати зачіску за формою обличчя

Фото: стрижки для прямокутного обличчя

Квадратне обличчя кидається в очі шириною, має пряму лінію росту волосся і квадратну щелепу. Як підібрати зачіску для даного типу особи, щоб домогтися візуального звуження? Для цього потрібно пом'якшити різкі лінії за допомогою подовжених стрижок, які прикривають вуха. Відмінно виглядають на такому типі особи стрижки, які мають багатошаровістю, при цьому довжина повинна бути нижче лінії підборіддя.

Ромбообразное будова видає вузький лоб і акуратний підборіддя при широких вилицях. При такому типі можна використовувати проділи по центру, які підкреслять ширину лоба. Добре виглядають зачіски з волоссям середньої довжини, прикривають вилиці.

Як підібрати зачіску за формою обличчя

Фото: зачіски для ромбовидного особи

Якщо ваше обличчя нагадує перевернуте серце, ви належите до грушевидному (або каплевидному) типу обличчя. На такій особі вигідно виглядає густа довга чолка. Ультракороткая стрижка вам не підійде зупиніться на довжині, яка, як мінімум, прикриває вуха. Обсяг навколо чола - запорука успіху у виборі зачіски для такого типу особи.

Сучасні інтернет-ресурси допоможуть у питанні як підібрати стрижку, яка піде вам більше всього. Деякі онлайн-програми по завантаженої фотографії дають можливість в лічені секунди підібрати ідеальний образ. Тому, навіть покладаючись на власний смак, іноді не зайве перевірити свої припущення.

Як підібрати зачіску за формою обличчя

Фото: онлайн-сервіс для підбору стрижки

І ще трохи про те, як підібрати зачіску, вам підкаже наш матеріал про секрети жіночих стрижок.

Будьте прекрасні!