ua en ru

Підліток з Красногорівки вже рік лікується від травм, отриманих під час обстрілу (відео)

Підліток з Красногорівки вже рік лікується від травм, отриманих під час обстрілу (відео) Фото ICRC.org

Хлопець поніс осколкові поранення рік тому

16-річний підліток з Красногорівки Сергій Биков, який отримав поранення під час обстрілу міста бойовиками "ДНР", вже рік лікується від отриманих травм. Про це передає 24tv.ua.

Хлопець потрапив під обстріл і сильно пошкодив ногу. Лікарі осколки витягли відразу, але Сергій продовжував скаржитися на болі. Коли терпіти стало зовсім не можливо, він знову звернувся до лікарів.

Мати хлопця Любов вирішила везти сина в лікарню в Дніпро. Там у нього виявили пухлину.

Відео: 16-річний хлопець з Донбасу рік лікується від травм, отриманих в результаті обстрілу (24tv.ua)

"Залишилися дрібні осколки, які не впливають ні на що. Ця причина у дитини і без осколків може виникнути, – зазначив директор Дніпропетровської обласної дитячої лікарні Олександр Хитрик.

Мама Сергія вірить, що на цей раз її сина таки вилікують.

"Війна забрала у дітей дитинство. Вони подорослішали разом з нею. Ця сумна історія сталася, але він цього не показує, він сильний, у нього характер такий. І хоча йому боляче, але він посміхається", – розповіла мама хлопчика Любов Бикова.

Сам хлопець небагатослівний, але каже, що найбільше хоче миру, і щоб більше ніхто не страждав. Крім цього, у хлопця є ще одна мрія – коли одужає планує знову займатися східними єдиноборствами, як і до поранення.

Раніше повідомлялося, що бойовики російсько-окупаційних військ обстріляли житлові будинки в Луганському. Фотографії наслідків обстрілу опублікував прес-центр штабу АТО.

Хайп-таксі #19: ваше ставлення до спалення табору ромів