ru ua

Загинула дворічна дитина: в містечку для переселенців під Дніпром сталася пожежа

Загинула дворічна дитина: в містечку для переселенців під Дніпром сталася пожежа Фото: Пожежні (dp.dsns.gov.ua)

Рятувальники встановлюють причину займання

У місті Кам'янське Дніпропетровської області в четвер, 14 грудня, в модульному містечку для тимчасово переміщених осіб виникла пожежа. В результаті події загинула дворічна дитина. Про це повідомляє прес-служба ДСНС Дніпропетровської області.

Після прибуття на місце події рятувальники встановили, що вогнем була охоплена одноповерхова металева житлова споруда, розміром 20х20 метрів, в якій було чотири квартири. Пожежа виникла в одній з них близько 15:23.

Загинула дворічна дитина: в містечку для переселенців під Дніпром сталася пожежаЗагинула дворічна дитина: в містечку для переселенців під Дніпром сталася пожежаЗагинула дворічна дитина: в містечку для переселенців під Дніпром сталася пожежаЗагинула дворічна дитина: в містечку для переселенців під Дніпром сталася пожежа

Фото: Пожежа (dp.dsns.gov.ua)

"Під час ліквідації пожежі виявлено тіло дитини - хлопчика, 2015 року народження. В квартирі проживала сім'я з семи осіб, з них - п'ятеро дітей", - повідомили в ДСНС.

Відео: Пожежа в Кам'янському (YouTube/Ольга Самойлова)

Пожежу було ліквідовано близько 16:19. Причина пожежі встановлюється.

Відео: Пожежа (YouTube/Ольга Самойлова)

До речі, у Харківській області в результаті пожежі у будинку загинула жінка.

Пожежа сталася у селі Безруки Дергачівського району близько полудня 12 грудня. Загоряння в житловому приватному будинку на вул. Степовий, 10 помітила сусідка. Вона повідомила про вогонь в житловій кімнаті, в якій було мертве тіло жінки 1960 року народження.

"На момент прибуття рятувальників в одній з житлових кімнат горів диван та килим на площі 3 кв. м. Унаслідок впливу небезпечних факторів пожежі жінка, яка жила в будинку, отримала травми не сумісні з життям", - йдеться в повідомленні.

За попередніми даними, причиною виникнення пожежі є необережність загиблої під час паління.