ua en ru

"Загинули на роботі": названо найнебезпечніші професії в Україні

"Загинули на роботі": названо найнебезпечніші професії в Україні Фото nikotube.interpipe.biz

Експерти склали перелік найбільш ризикових професій в Україні

Експерти назвали найбільш небезпечні професії в Україні. Про це повідомили в прес-службі Фонду соціального страхування України, передає UBR.

Повідомляється, що в 2017 році в перелік найбільш ризикових професій в Україні за рівнем виробничого травматизму потрапили гірник очисного забою, водій автотранспорту і прохідник.

Найбільш травмонебезпечною галуззю економіки є добувна промисловість і розроблення кар'єрів. Частка нещасних випадків тут становить 18,9% (936 осіб травмовано, з них 31 - смертельно). Найбільше смертельних випадків зафіксовано в сфері транспорту і логістики - з 487 випадків травматизму 65 виявилися смертельними.

За гендерним принципом рівень травматизму розподіляється нерівномірно: 74% потерпілих на виробництві становлять чоловіки (3674 людини) і 26% - жінки (1291). За віковим розподілом найбільш уразливими виявилися працівники у віці від 50 до 59 років (25,6% від загальної кількості).

Якщо ж оцінювати з точки зору віку, то найбільш уразливими виявилися працівники у віці від 50 до 59 років (25,6% від загальної кількості).

Також протягом 2017 року робочими органами виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України зареєстровано 4965 потерпілих на виробництві, з них 332 випадку виявилися смертельними.

Як зазначають у Фонді, порівняно з 2016 роком зафіксовано зменшення кількості смертельних випадків на 8,8%, тобто на 32 трагедії.

У той же час, загальна кількість нещасних випадків на виробництві зросла на 4,2% (199 випадків).

Нагадаємо, що росіянин розповів про діяльність "фабрики тролів".