ru ua

Потужний циклон почав відступати: якою буде погода на Великдень

Потужний циклон почав відступати: якою буде погода на Великдень Фото: facebook.com/Віктор Чухрай

Потепління прийде після свята

Цього року Великдень виходить раннім, і святкуватиметься 8 квітня. Синоптики розповіли, якою буде погода на свято.

Так, за прогнозами зарубіжних метеослужб, потужний атлантичний циклон почав відступати і погода в квітні буде в межах кліматичної норми. Для другого весняного місяця характерно різке потепління, але також і коливання температури повітря.

В Україні на Великдень очікується холодна і вітряна погода, а за кілька днів перед ним дуже ймовірні опади.

Народний синоптик Леонід Горбань заявив, що різкого підвищення температури в квітні очікувати не варто. Про це повідомляє видання "Апостроф". Великдень в Україні буде прохолодною, а стабільне тепло прийде в Україну лише під кінець місяця.

"До Великодня температура буде + 4-5 тепла середньодобова, тобто денна + 7-8, максимум + 9-10 градусів. Великодню неділю очікується прохолодним - не вище 7-11 градусів тепла. Зазвичай після Пасхи швидко наростає температура. Але в цьому році, згідно з розрахунками, немає швидкого наростання температури після Пасхи ", - розповів Леонід Горбань.

У вихідний понеділок погода практично не зміниться. Вночі по Україні очікується 5-8 градусів тепла, вдень від + 15-22 градусів, але опадів не очікується.

Відзначимо, що народний синоптик Наталка Діденко повідомила українцям, що тепла погода вже в дорозі. 1 квітня, в неділю, температура в деяких регіонах сягне +20 градусів.

Руйнівні снігопади

В Україні снігопади, нарешті, йдуть, але подивіться на тоо-5 найбільш руйнівних снігопадів в світі.