Погода в Україні: синоптики дали прогноз на тиждень

STYLERLIFE        27.10.2016 - 22:45
Фото: на Українців чекає холодна тиждень (mint.net.ua)
Фото: на Українців чекає холодна тиждень (mint.net.ua)

Дощі і сніг будуть йти як мінімум до початку наступного тижня

Синоптики розповіли, якою буде погода в Україні на наступному тижні. Українців після вихідних чекає суттєве похолодання. Про це повідомляє Укрогидрометцентр.

У п'ятницю, 28 жовтня, у західних областях, як повідомляють синоптики, очікується потепління. Так, температура повітря вдень у Львоской та Івано-Франківській областях підніметься до 8-10 градусів, у Закарпатській області – до 11 градусів. У той же час на сході і півночі України очікується похолодання – до двох градусів тепла вдень, і трьох градусів морозу вночі. У центрі та Києві температура повітря буде коливатися в межах 5-7 градусів тепла. Опади прогнозуються у Волинській, Рівненській та Житомирській областях.

У суботу, 29 жовтня, за прогнозами Укргідрометцентру, очікується різка зміна погоди – сильні дощі зі снігом пройдуть по всій території України. Температура повітря на заході і в центрі буде коливатися в межах 5-7 градусів тепла, на сході та півночі – 2-4 градусів. У той же час у південних областях буде відносно тепло – стовпчик термометра коливатиметься в межах 10-12 градусів.

У неділю крім мокрого снігу українців чекає похолодання. Вдень повітря прогріється лише до трьох градусів тепла, на півночі і сході – до двох градусів. Опади пройдуть по всій Україні. Така ж погода очікується і в понеділок, 31 жовтня. Дощі і сніг будуть йти як мінімум до початку наступного тижня.

Нагадаємо, 26 жовтня Чорнобиль засипало снігом.

 

 

On Top