ru ua

Погода на вихідні: в Україні буде тепло і сонячно

Погода на вихідні: в Україні буде тепло і сонячно Фото: Вихідні будуть теплими (adsense.kiev.ua)

Погода в ці вихідні буде теплою і ясною. Стовпчик термометра покаже від + 22 ° С на сході України до + 27 ° С в південних і західних областях

У цей уінкенд на території України очікується сонячна погода. У всіх регіонах стани ймовірність опадів 10-11 вересня буде мінімальною. Прогноз погоди по областях України і про те, скільки градусів покаже термометр в Києві, Львові, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, Харкові розповість Styler.

Прогноз погоди в регіонах на вихідні

На півночі України температура буде коливатися від + 10-12 градусів вночі до + 20-22 ° С в денний час. 10 і 11 вересня утримається сонячна погода з мінливою хмарністю.

У центральній частині країни буде трохи тепліше. Тут термометр покаже до + 25-26 градусів вдень і + 11-13 ° С вночі. Небо буде ясним.

Погода на вихідні: в Україні буде тепло і сонячноПогода на вихідні: в Україні буде тепло і сонячно
На півдні України у вихідні очікується практично літнє тепло - до + 27-28 градусів в Одеській, Миколаївській, Херсонській областях. Вночі буде прохолодніше (+ 12-14 ° С).

Погода на заході порадує приємним теплом і ясним небом. У Закарпатській області 10 вересня стовпчик термометра покаже найвищу температуру по Україні + 29 ° С в денний час. Середня температура в даному регіоні буде на рівні + 27-28 градусів (+ 11-13 ° С в нічний час).

У східній частині країни на вихідні буде прохолодно, але сонячно. Денна температура стоставіт + 20-22 градуси, а вночі стовпчик термометра опуститься нижче 10 ° С, до +8 градусів.

Погода на вихідні в Києві

10 вересня в температура в столиці підніметься до +23. Вранці буде сонячно, а в денний час небо затягнуть хмари. У неділю, 11 вересня, очікується до + 25 ° С, хмарно з проясненнями.

Погода в Києві на 10 вересняФото: Погода в Києві на 10 вересня (meteo.ua)

Погода 10-11 вересня у Львові

У Львові та області на вихідних буде дуже тепло і ясно. У суботу термометр покаже +26 градусів (+14 вночі), а в неділю темпертура підніметься ще вище і складе + 27 ° С.

Погода у Львові на 10 вересняФото: Погода у Львові на 10 вересня (meteo.ua)

Прогноз погоди в Дніпрі

У Дніпрі на вихідні також збережеться хороша погода. 10 і 11 вересня температура складе + 24-25 градусів. Увечері стовпчик термометра опуститься до + 12-13.

Погода у Дніпрі на 11 вересняФото: Погода у Дніпрі на 11 вересня (meteo.ua)

Погода в Запоріжжі

В регіоні і обласному центрі в ці вересневі вихідні також буде по-осінньому тепло. У суботу і неділю очікується до +25 градусів вдень і +13 в нічний час.

Погода у Запоріжжі на 11 вересняФото: Погода у Запоріжжі на 11 вересня (meteo.ua)

Прогноз на вихідні для Одеси

Жителів Одеси чекає сонячна погода з температурою +27 градусів 10 та 11 вересня. У нічний час і рано вранці буде прохолодніше - до + 17-18 ° С.

Погода в Одесі на 10 вересняФото: Погода в Одесі на 10 вересня (meteo.ua)

Прогноз в Харкові

Найпрохолоднішою погода у вихідні буде на сході України. Так, в Харкові стовпчик термометра вночі буде на позначці +10 градусів, а в суботу вдень не підніметься вище + 20 ° С. У неділю буде трохи тепліше - до + 21-22 градусів.

Погода у Харкові на 10 вересня Фото: Погода у Харкові на 10 вересня (meteo.ua)