ru ua

Похорон Маккейна: американський сенатор заздалегідь повідомив, хто буде нести труну

Похорон Маккейна: американський сенатор заздалегідь повідомив, хто буде нести труну Фото: Джон Маккейн і Володимир Кара-Мурза-молодший (Колаж РБК-Україна)

Сенатор заздалегідь розписав сценарій свого похорону

Американський сенатор Джон Маккейн заздалегідь спланував свої похорони і чітко визначив, хто буде нести труну, а кому на церемонію приходити не варто. Про це повідомляє "24 канал".

Сенатор Джон Маккейн довірив нести своє тіло на меморіальну службу в кафедральний собор Вашингтона декільком своїм близьким людям, а також передав послання російському журналісту Володимиру Кара-Мурзі-молодшому.

Зокрема, тіло сенатора 1 вересня понесуть колишній віце-президент США Джо Байден, колишній сенатор-демократ від штату Вісконсін Расс Файнгольд, екс-міністр оборони Вільям Коен, актор Уоррен Бітті і кілька друзів.

Крім того, Джон Маккейн передав послання російському опозиційному журналістові Володимиру Кара-Мурзі-молодшому з проханням нести труну. Послання журналіст отримав ще в квітні 2018 року.

"Я був вбитий горем і втратив дар мови. Зрозуміло, я погодився, і це буде найбільш розриваюча серце честь, яку тільки можна уявити. Я вважаю, що тут немає нічого, що стикається з політикою. Це дуже особисте", - розповів російський опозиціонер і критик Кремля.

Відомо, що Джон Маккейн і Володимир Кара-Мурза-молодший знайомі з 2010 року. Вони разом ініціювали проведення заходів, які засуджують порушення прав людини в Росії.

У Москві на таку новину поки ніяк не відреагували, тим більше, що у списку запрошених на похорон президент РФ Володимир Путін відсутній.

Нагадаємо, американський сенатор Джон Маккейн помер 25 серпня 2018 року на 82-му році життя від раку головного мозку. Поховають сенатора 1 вересня в столиці штату Меріленд – місті Аннаполіс. За кілька днів до своєї смерті Маккейн повідомив, що припиняє лікування.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що опубліковано останнє звернення сенатора Джона Маккейна.

А також розповідали про те, що Віталій Кличко написав зворушливий пост, присвячений Маккейну.

Відео: РБК-Україна