ua en ru

Поки пацієнти спали: в одній з лікарень Києва спіймали злодія (фото)

Поки пацієнти спали: в одній з лікарень Києва спіймали злодія (фото) Фото: Поліція (facebook.com/odesapolice)

Колишній зек може повернутися у в'язницю

В Оболонському районі Києва приїжджий чоловік пограбував пацієнтку лікарні. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Поки пацієнти спали, зловмисник увійшов у палату і забрав телефон, що лежав на тумбочці.

Однак злодій недовго радів, оскільки був затриманий охоронцем лікарні, який і викликав на місце події поліцію.

Спочатку зловмисник зайшов до медичного закладу, щоб отримати необхідну допомогу. Згодом він піднявся на третій поверх лікарні, взяв з тумбочки телефон, і попрямував до виходу. У цей момент прокинулася одна з жінок і помітила, як з палати вийшов невідомий. Вона розбудила сусідку по палаті, та відразу виявила зникнення телефона і повідомила медсестрі. Співробітниця медичного закладу терміново розповіла про крадіжку охоронцю, який і затримав правопорушника на виході з лікарні.

Поки пацієнти спали: в одній з лікарень Києва спіймали злодія (фото)Поки пацієнти спали: в одній з лікарень Києва спіймали злодія (фото)Поки пацієнти спали: в одній з лікарень Києва спіймали злодія (фото)

Фото: Злочинець (kyiv.npu.gov.ua)

Правоохоронці з'ясували, що 48-річний злодій приїхав в столицю з Одеської області. Більш того, чоловік нещодавно вийшов з в'язниці, де відбував покарання за скоєння майнових злочинів.

Слідчим відділом розпочато кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією за ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає до п'яти років позбавлення волі, так що 48-річний чоловік може повернутися до знайомої установи.

До речі, киян попередили про кишенькових злодіїв в одному з супермаркетів.