ua en ru

"Політичний сказ": екс-регіонал заявив, що Україна – не держава

"Політичний сказ": екс-регіонал заявив, що Україна – не держава Фото: Володимир Олійник (facebook.com/Oliinyk.V.M)

Побіжний нардеп вважає, що наша країна – це просто територія

Колишній народний депутат від Партії регіонів Володимир Олійник, який втік в РФ, заявив, що Україна – не держава. Про це він сказав в ефірі пропагандистської програми "Вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1".

"Для того щоб лікувати будь-яку хворобу, безумовно, треба знати правильний діагноз. На жаль, мушу визнати, що Україна не є державою. Це територія. Тому що у держави є кілька ознак, які характеризують будь-який суб'єкт як державність. Серед них, наприклад, суверенітет. Він повністю втрачено – все залежить від американців і європейців", - додав Олійник.

Екс-регіонал зазначив, що Україна існує, як колонія, якій призначають кадри.

"Байден розповів всьому світу, як він призначає прокурора... Нам, як колонії, призначають свої кадри. Якась пані Супрун, громадянка Америки, виконує обов'язки міністра охорони здоров'я. "Минсмерти" її називають, люди проклинають..." – заявив Олійник.

Відео: Володимир Олійник (youtube.com/Вечер з Володимиром Соловйовим)

За його словами, в Україні порушуються норми верховенства права.

"Що сталося? Влада взяла банда шляхом державного перевороту! Тому за всіма бандитським розкладів вони і ведуть справи сьогодні в Україні..." - обурився колишній народний депутат.

Олійник зазначив, що націоналізм в Україні невиліковний, як "політичний сказ". Після цього він додав, що все одно обов'язково повернеться на батьківщину.

До речі, на ростб знову злякалися українських націоналістів.