ru ua

У поліції заговорили про покарання для провокатора, який оголився на сцені Євробачення 2017

У поліції заговорили про покарання для провокатора, який оголився на сцені Євробачення 2017 Фото: Віталій Седюк при затриманні після фіналу Євробачення 2017 (facebook.com/arsen.avakov.1)

Седюк чинив опір при затриманні, йому загрожує покарання за хуліганство з обтяжуючими обставинами

Міністр МВС Арсен Аваков опублікував Facebook знімки затримання пранкера Віталія Седюка, який спровокував скандал у фіналі Євробачення 2017. Під час виступу Джамали він зняв штани і показав голий зад прямо на сцені, під час прямого ефіру з 200 млн телеглядачами.

"Седюк - український громадянин. Під час виступу нашої Джамали, з його слів - він вирішив реалізувати своє хобі, так як "неофіційно працює провокуючим журналістом". Був затриманий охороною конкурсу, за участю поліції - чинив опір при затриманні. В порядку ст. 208 КПК України затриманий на 72 години до суду, який обере йому завтра запобіжний захід за статтею 296 ч.3 (хуліганство з обтяжуючими) - від штрафу до п'яти років позбавлення волі", - написав глава МВС.

Аваков з сарказмом дав пораду Седюку, якщо той вирішить влаштовувати провокації в СІЗО.

"А поки це ганьба країни, зможе реалізовувати своє "хобі" у тюремній камері ізолятора тимчасового тримання. Щоправда, показувати зад тамтешнім мешканцям, насолоджуючись своїм "хобі" - я б йому не радив", - зазначив він.

У поліції заговорили про покарання для провокатора, який оголився на сцені Євробачення 2017

Скріншот поста облікового запису Facebook.com/arsen.avakov.1

У поліції заговорили про покарання для провокатора, який оголився на сцені Євробачення 2017

Фото: Віталій Седюк при затриманні після фіналу Євробачення 2017 (facebook.com/arsen.avakov.1)

Користувачі в коментарях обговорюють затримання провокатора, відзначаючи, що швидше за Все, обійдеться штрафом.

У поліції заговорили про покарання для провокатора, який оголився на сцені Євробачення 2017У поліції заговорили про покарання для провокатора, який оголився на сцені Євробачення 2017

Скріншот коментарів до посту облікового запису Facebook.com/arsen.avakov.1

Нагадаємо, що Віталій Седюк вибіг на сцену Євробачення 2017 з прапором Австралії і зняв штани, оголивши свої сідниці, під час виступу Джамали. Чоловіка забрали зі сцени співробітники служби охорони, передавши правоохоронцям для допиту.

Відео: Чоловік оголився під час виступу Джамали на Євробаченні 2017 (YouTube/Mitya HDG)

До речі, Австралія відреагувала на образливу витівку українського пранкера на Євробаченні.