ua en ru

Поліція Миколаєва через півгодини затримала ґвалтівника 15-річної дівчинки

Поліція Миколаєва через півгодини затримала ґвалтівника 15-річної дівчинки Фото: Поліція (facebook.com/UA.National.Police.Nikolaev)

Постраждала дала докладний опис татуювань злочинця

Поліція Миколаєва через півгодини після злочину затримала колишнього ув'язненого, який зґвалтував 15-річну дівчину. Про це повідомляється на сторінці поліції Миколаївської області Facebook.

За словами 15-річної дівчини, повертаючись додому, вона йшла через парк. До неї підійшов незнайомий чоловік і, погрожуючи, затягнув її у кущі, де змусив роздягнутися і зґвалтував. Після скоєного злочинець відібрав одяг і два мобільних телефони дівчинки та велів вийти лише через десять хвилин, а потім забрати речі з-під пішохідного мосту.

Дівчині допомогли перехожі. Вони віддали неповнолітній свою футболку і допомогли зателефонувати її батькові, який, не гаючи часу, звернувся в поліцію.

Потерпіла надала правоохоронцям детальний опис зовнішності ґвалтівника.

altaltalt

Фото: Ґвалтівник (facebook.com/UA.National.Police.Nikolaev)

До пошуку злочинця були залучені співробітники центрального відділу поліції, патрульної поліції та кінологічна служба. Завдяки їх спільній роботі зловмисника вдалося затримати через півгодини. Один з нарядів патрульної поліції побачили на автостанції схожого чоловіка, який намагався покинути обласний центр.

Поліція Миколаєва через півгодини затримала ґвалтівника 15-річної дівчинки

Скріншот поста акаунта facebook.com/UA.National.Police.Nikolaev

За даними поліції, 46-річний затриманий неодноразово притягувався до відповідальності за скоєння аналогічних злочинів. Він провів у в'язниці понад 19 років, а вийшов три роки тому.

Відео: Ґвалтівник затриманий (YouTube/Поліція Миколаївщини)

Раніше повідомлялося, що у Миколаєві серед білого дня зґвалтували 15-річну дівчинку.