ua en ru

Поліція закликає не мстити за вбивство в Дніпрі ветеранів АТО

Поліція закликає не мстити за вбивство в Дніпрі ветеранів АТО Фото: Шеврон (Каракой Юрій/УНІАН)

Влада вважає, що провокаціями скористається Кремль

Ситуацією після конфлікту в Дніпрі, в результаті якого загинули ветерани АТО, може скористатися держава-агресор (Російська Федерація). Про це заявив речник Міністерства внутрішніх справ України Артем Шевченко, передає видання fakty.ua.

«Найгірше, що може бути зараз після кривавих, суто кримінальних подій у Дніпрі — провокувати безглуздими і шкідливими інформаційними вкиданнями про необхідність помсти з боку ветеранів АТО — міжнаціональну та міжрелігійну ворожнечу із-за наявності на другій стороні конфлікту відомого в місті та в окремій релігійній громаді Дніпра бізнесмена, громадянина іншої країни», — зазначив він

Шевченко вважає, що подібна ситуація може бути вигідною для Кремля, агенти якого під вивіскою «помсти патріотів, ветеранів-атошников» можуть організовувати і проводити напад або навіть теракти проти представників впливової релігійної громади в Дніпрі.

«Поліція Дніпра не допустить такого сценарію. Всі винні в перестрілці і таких її криваві наслідки будуть притягнуті до відповідальності», — пообіцяв представник МВС.

24 липня у Дніпрі сталася перестрілка, в результаті якої загинули два ветерана АТО — Олексій Вагнер і Максим Іващук. Ще один колишній військовослужбовець — Едмонд Саакян, а також кілька нападників, отримали поранення.

На даний момент у поліції заявляють про затримання кількох ініціаторів перестрілки, серед яких є раніше судимі громадяни.

Нагадаємо, що знайомі АТОшников назвали можливі причини перестрілки в Дніпрі.