ua en ru

Полковник поліції не задекларував дружину і її приморський готель (відео)

Полковник поліції не задекларував дружину і її приморський готель (відео) Колаж РБК-Україна

Поліцейський з Запорізької області приховує своє місце проживання

Начальник управління захисту економіки Національної поліції в Запорізькій області, полковник Олександр Хименко не вказав у своїй декларації дружину, яка володіє готелем. Про це повідомляє "Громадське телебачення. Запоріжжя".

В декларації Хименко вказав, що живе у службовій квартирі. Однак журналісти зафіксували його біля приватного будинку, з якого він регулярно виїжджає вранці на роботу. Нерухомість задекларована на Олену Хименко – дружину поліцейського, яку він до декларації не вніс.

Полковник поліції не задекларував дружину і її приморський готель (відео)

Кадр з відео (YouTube/Громадське ТБ Запоріжжя)

Відзначається, що в соцмережі Facebook вона називає Хименка своїм чоловіком.

За даними розслідування, в 2015 році вони спільно відпочивали в Туреччині, а наступного року – на острові Занзібар. На відпочинок подружжя мало витратити близько 300 тис. грн, що перевищує задекларовані доходи Хименка за два роки.

Відео: Яхта, вілла, all inclusive: як відпочиває начальник департаменту нацполіції (YouTube/Громадське ТБ Запоріжжя)

Олена Хименко, за даними "Наші Гроші", є власницею чотириповерхового готелю "Вілла Гліцинія" на березі Азовського моря в селі Кирилівка. Придбаний в 2015 році готель наразі коштує від $300 тис. (6,50 млн грн. за середнім обмінним курсом НБУ в 2015 році).

Полковник поліції не задекларував дружину і її приморський готель (відео)Полковник поліції не задекларував дружину і її приморський готель (відео)

Кадр з відео (YouTube/Громадське ТБ Запоріжжя)

Олена Хименко – міжнародна суддя кінологічної федерації. Вона володіє невеликим розплідником собак "Мелодія Борисфена". А на 70-річну матір судді зареєстрована BMW X-5 2009 р. в., вартість якої починається від $20 тис.

Варто відзначити, що Олександр Хименко був звільнений з посади керівника управління за результатами атестації, проте в 2016 році через суд поновився на посаді.

До речі, стало відомо про незадеклароване житло ректора одного з полтавських ВНЗ.

Хайп-таксі # 2: "Ваше ставлення до маршруток" (відео: РБК-Україна)