ua en ru

Польський історик написав книгу про війну на Донбасі

Польський історик написав книгу про війну на Донбасі Фото: Війна на Донбасі (flickr.com/ministryofdefenceua)

У книзі описуються бої в Дебальцево та битва за Донецький аеропорт

Польський історик Лукаш Надольський написав і видав книгу про трагічні події на Донбасі. Вона називається "Зимова кампанія 2015 року в Україні". Про це повідомляє PolUkr.

"Моя книга стосується зимової кампанії на Донбасі 2014-2015 років - боїв за Донецький аеропорт та Дебальцеве. Ці бої стали перемогою росіян. Росія не досягла повного успіху в обох кампаніях, хоча ціною великих втрат перемогла. Насправді їх воєнні плани були далеко попереду, але ефективний український опір їх істотно нівелював і росіяни отримали абсолютний мінімум з того, що планували", - розповів про книгу історик.

Польський історик написав книгу про війну на ДонбасіФото: Лукаш Надольський (polukr.net)

На думку історика, Польща з Україною ніколи не буде воювати.

"Ми повинні зробити висновки з війни в Україні та приготуватися до того, що, сподіваємося, що ніколи не станеться - війни Польщі з Росією. Росіяни після 1989 року воювали в 5 конфліктах. Всі вони були дуже грубі. Росіяни вигравали, але терпіли великі невдачі. Наприклад, новорічний штурм Грозного 1995 року, коли росіяни втратили понад 1500 убитих та 200 знищених танків. Вони з цього зробили висновки, змінили тактику", - сказав Надольський.

Читайте також, як на ростб відзначилися новим фейком про Україну.

У березні Україна втратила 10 захисників