ru ua

У Полтаві чотирирічна дитина зламала хребет, катаючись на гірці

У Полтаві чотирирічна дитина зламала хребет, катаючись на гірці Фото: У дівчинки перелом грудних хребців (РБК-Україна)

Сім'я дівчинки збирається подавати в суд

У Полтаві чотирирічна дитина отримала компресійний перелом хребта на дитячій гірці. Про це повідомляє ТСН.

"Лікується в нашому відділенні з приводу перелому 6-7 грудних хребців", - розповів завідувач дитячого ортопедо-травматологічного відділення Полтавської дитячої міської клінічної лікарні Григорій Боскін.

Леся гралася у дворі, катаючись на гірці. Її мати вважає, що спорудження небезпечне, адже якщо вчасно не стати на ноги після спуску, можна отримати травму, як її дочка.

"Або ж вона повинна бути нижчою, ця гірка, або ця гірка не під правильним кутом встановлена", - зазначила мати Олена Запорожан.

Комунальники свою причетність до дитячої гірки заперечують.

Відео: Дівчинка травмувалась на дитячій гірці (tsn.ua)

"Ті об'єкти, які не знаходяться у нас на балансі - ми за них відповідальності не несемо. Гірка не знаходиться - це свого року гуманітарій (подарунок від кандидата на виборах - Прим. ред.)", - сказав заступник керівника ЖЕКу №2 Полтави Михайло Лукін.

Технагляд місцевого благоустрою теж не хоче брати на себе відповідальність за конструкцію, хоча незалежний фахівець каже, що це їхня робота.

"Повинно бути антиударне покриття: або піщане, або пухка спеціальна насипка, або антиударні гумові плити. Є це? Немає. У мера є орган по благоустрою, інспекція там є, контролюють. Хто поніс відповідальність за неналежний контроль? Ніхто. А зарплату всі отримали", - зазначив експерт з державного управління та містобудування в Національній академії при президентові України Віктор Глеба.

Мати Лесі збирається подавати в суд. Але тільки після того, як дочка стане на ноги, а це відбудеться не раніше, чим через місяць.

А поки на гірці катаються інші діти і ніяких знаків, що попереджають про небезпеку, там немає.

Раніше у Житомирі мати забула про 2-х річній дівчинці, щоб випити з друзями.