ru ua

У Полтаві зухвало пограбували машину волонтерів, яка везла подарунки для бійців АТО

У Полтаві зухвало пограбували машину волонтерів, яка везла подарунки для бійців АТО Фото: Машина волонтерів (facebook.com/saruman.ss)

Батьки хотіли привітати синів-воїнів з Різдвом

У Полтаві в ніч на 9 січня пограбували машину волонтерів, яка везла різдвяні подарунки бійцям АТО. Батьки воїнів спеціально підготували гостинці для захисників. Злодії зламали бічне скло машини і проникли всередину. Їх не збентежило наявність в авто шоломів і бронежилетів. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив, Юліан Матвійчук.

"Полтава сьогодні вранці шокувала. Вночі пограбували нашу машину з волонтерською допомогою на схід. Разом з Валерієм Черняковим збиралися привітати хлопців на сході з Різдвом. Навантажили повну машину грибів, ковбаси, соків, м'яса, печива, різних солодощів і повний причіп березового соку. На ніч залишили авто біля під'їзду, щоб сьогодні рано вранці поїхати", - написав Юліан.

Він розповів, що вночі машину взламали через бокове скло.

"Незважаючи на те, що військова машина, всередині були каски і бронежилети - це не зупинило быдлоту, яка витягувала коробки з "волонтеркою". Прикро те, що батьки хлопцям цілеспрямовано передавали посилки аж з Волині. Машину після невеликого ремонту догрузят, і хлопці на фронті все ж отримають різдвяні подарунки", - підсумував він.

У Полтаві зухвало пограбували машину волонтерів, яка везла подарунки для бійців АТОУ Полтаві зухвало пограбували машину волонтерів, яка везла подарунки для бійців АТОУ Полтаві зухвало пограбували машину волонтерів, яка везла подарунки для бійців АТОСкріншот (facebook.com/saruman.ss)

За словами Матвійчука, машина буде перезавантажена продуктами і відправиться в АТО.

Нагадаємо, що волонтер назвала найжорстокіших бойовиків в "ЛДНР".