ru ua

У Полтаві вандали розбили меморіальні дошки бійцям АТО

У Полтаві вандали розбили меморіальні дошки бійцям АТО Фото: Розбита меморіальна дошка бійцеві АТО в Полтаві (pl.npu.gov.ua)

На навчальних закладах, де навчались загиблі герої, не залишилося жодної цілої таблички

Поліція розшукує вандалів, які за одну ніч розбили п'ять меморіальних дощок бійцям, які загинули в АТО, на школах та місцевому університеті. Інцидент стався 11 вересня. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

Перше повідомлення про розбиту табличку надійшло до чергової частини о 3:00. З цього часу меморіали розбили на школах №38, 11, 4, 1 і на Полтавському державному педагогічному університеті.

"За даними фактами порушено кримінальні провадження за статтею 296 Кримінального кодексу України (хуліганство). Розпочато досудове розслідування", - повідомили правохоронці.

Поліція закликає громадян, які були очевидцями правопорушень, а також водіїв, на відеореєстраторах яких можуть бути зафіксовані обставини вищезазначених подій, повідомити інформацію в поліцію за телефонами у місті Полтава: (0532) 51- 77-55, 0532-56-09-51, 51-77-57 або на цілодобову безкоштовну лінію "102".

Активісти Полтави вже повідомили, що меморіальні дошки відновлять найближчим часом.

Раніше під Києвом на дитячому майданчику затримали педофіла.