ua en ru

У Полтавській області попрощалися з загиблим 21-річним бійцем

У Полтавській області попрощалися з загиблим 21-річним бійцем Фото: Артур Латченко

Військові "не раз нагадають оркам" про загиблих бійців

У селі Більськ Полтавської області попрощалися з 21-річним бійцем АТО Артуром Латченком, який помер в результаті осколкового поранення в шию. Він майже півроку обороняв шахту Бутівка. Про це повідомила волонтерка Улія Каптур, опублікувавши фото з похорону на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

За словами волонтера, похорони були страшні. Навіть, абсолютно здорові люди втрачали свідомість. а крик матері загиблого заглушав військовий оркестр.

У Полтавській області попрощалися з загиблим 21-річним бійцемФото: Похорони 21-річного Артура Латченка

"Вчора не було сил це написати. Та все одно чую голосіння матері, яка прощається з загиблим сином...Крик було чутно, навіть, через музику військового оркестру... В такому ж стані була наречена, молоденька дівчина, яка чекала свого Артура з війни. ЇЇ силою відтягували від труни... Здорові люди не витримували, втрачали свідомість. Страшні похорони... Ховали хлопця всім селом. Все було з честю, гідністю. Військовослужбовці з Полтавської частини проказали гарячі промови, зробили останні постріли над могилою. Море вінків, квітів, людей..." – написала Каптур.

У Полтавській області попрощалися з загиблим 21-річним бійцемФото: Похорони бійця АТО

За словами волонтера, нині в Бутівці ніякого перемир’я немає.

"Війна кожного дня. Та загибель Артура Латченка, 21-річного бійця, який завжди посміхався та тримав шахту Бутівка, не просто буде забутою ...Та побратими ще не раз нагадають оркам про Романа, Віталія й Артура! Героям Слава!" – написала Каптур.

До речі, волонтер розповіла зворушливу історію про вбитого бійця АТО.