ua en ru

"Отримувала від бойовиків": Геращенко підтримала Соболєва і розповіла про загрози своїй родині

"Отримувала від бойовиків": Геращенко підтримала Соболєва і розповіла про загрози своїй родині Фото: Ірина Геращенко (УНІАН)

Віце-спікер Верховної Ради заявила, що про неї розпитують підозрілі люди

Ірина Геращенко розповіла про загрози її сім'ї після аналогічної заяви народного депутата від "Самопомочі" Єгора Соболєва. Про це віце-спікер Верховної Ради написала на своїй сторінці в Facebook.

"Я засуджую будь-які факти погроз родин опозиціонерів і самим опозиціонерам або журналістам, або громадським діячам і вважаю неприйнятними і неприпустимими загрози маленьким дітям Єгора Соболєва", - написала вона.

Геращенко зазначила, що постійні погрози, приниження опонентів часто лунають із боку соратників мітингувальників.

"Кожен день я також отримую погрози - собі і родині. Через Facebook, через пошту, смс і дзвінки на мобільний. Консьєрж в будинку також розповідала про підозрілих людей, які розпитували про мене і моєму графіку і т.д. Я отримувала погрози від бойовиків , що спалять мій будинок, від антімайдановцев, але це таке", - пояснила вона.

Віце-спікер підкреслила, що відноситься до цього по-філософськи, оскільки у будь-якого політика апріорі є вороги. Разом з тим, вона засудила факт погроз дітям опозиційного політика.

"Отримувала від бойовиків": Геращенко підтримала Соболєва і розповіла про загрози своїй родині

Скріншот поста (facebook.com/iryna.gerashchenko)

Геращенко закликала правоохоронні органи дати оцінку цьому інциденту.

"Але також звертаю увагу, що це не поодинокий випадок. Масово і агресивно загрожують різним політикам та їхнім родинам - і опозиційним, і провладним. Тому закликаю всі сторони відмовитися від мови ненависті і не втягувати сім'ї в політику, це неприпустимо. Чи не будете ви воювати з дітьми і сім'ями", - підсумувала вона.

Нагадаємо, дітей депутата Соболєва загрожують облити кислотою.