Помічниця Авакова розповіла про наслідки гоніння в соцмережах

STYLERLIFE        30.11.2016 - 15:20
Фото: Анастасія Дєєва (Protokol.com.ua)
Фото: Анастасія Дєєва (Protokol.com.ua)

Анастасія Дєєва заявила, що "буллінг" призводить до суїциду

Скандальна заступник міністра МВС Анастасія Дєєва сказала, що не очікувала, що стане об'єктом цькування після свого призначення.

24-річна чиновниця, чиї еротичні фото спровокували скандал, розповіла про наслідки цькування в мережі. Про це Дєєва заявила в ефірі передачі "Сніданок з 1+1".

"Звичайно, ми з сім'єю готувалися до того, що буде певна реакція, але чого ми не очікували — це цькування, і я хочу дуже чітко сказати про те, що жодна людина не заслуговує цього", - зазначила заступник Авакова.

Також вона попросила всіх подумати двічі, перш ніж робити таке з людиною. На її думку, це може привести до трагічних наслідків.

"Це особисто мій приклад, який я хотіла донести до публіки і розповісти один приклад. Минулого року ми запустили програму "Шкільний офіцер поліції". Це була окремо розроблена професійна підготовка наших поліцейських офіцерів, які зараз закріплені за школами в чотирьох областях України. Я сподіваюся, що за 2017 рік ми зможемо масштабувати цю програму. І однією з ключових тем була тема "буллінга", жорсткого цькування серед тінейджерів, тому що ця проблема, вона дуже поширена, і багато тінейджерів залишаються не тільки з депресією, скажімо, або поганим станом, але іноді доходить і до суїцидів. Я просто хочу попросити, що коли наступного разу людина, не розібравшись — де і які судження, краще подумати двічі", - підкреслила співробітниця МВС.

До речі, скандальна заступниця Авакова Анастасія Дєєва потрапила на сторінки світових ЗМІ.

On Top