ua en ru

Пообіцяли повернути: бойовики виправдалися за знятий символ "Донбас Арени"

Пообіцяли повернути: бойовики виправдалися за знятий символ "Донбас Арени" Фото: символ "Донбас Арени" (Андрій Санін/facebook.com)

Найближчим часом його можуть повернути на місце

Бойовики так званої "Донецької народної республіки" виправдалися за зняту табличку на українській "Донбас Арені". Про це повідомляє "Обозреватель".

"Символ футбольного клубу "Шахтар", який розташований в парковій зоні стадіону, демонтовано для реставрації", - повідомили терористи.

Слід уточнити, що точну дату повернення бойовики називати відмовилися. При цьому причиною її зняття терористи "ДНР" назвали те, що символ "Донбас Арени" нібито був поламаний вандалами.

Звернемо увагу, що величезні літери FCSD означають Football Club Shakhtar Donetsk.

До речі, в окупованому Донецьку в парку біля стадіону "Донбас Арена" прибрали із символів стадіону - інсталяція "FCSD". Про це повідомила мешканка міста Євгена Карпачова. Трохи пізніше в забороненій в Україні російській соцмережі "ВКонтакте" з'явилися фото, на яких видно, як демонтують літери.

Нагадаємо, в мережі з'явилися нові фотографії занедбаної "Донбас Арени" в окупованому проросійськими бойовиками Донецьку. Відповідні знімки опублікував на своїй Facebook-сторінці італійський фотограф Джорджіо Біанчи. На фото видно, що стало з елітним стадіоном після його "націоналізації" адептами "русского мира".

Дорогий футбольний газон засипало снігом, а пошкоджене в результаті вибухів оскління будівлі так і не відновили. Багато користувачів вважають: добре, що арена хоч збереглася, адже коли Донецьк повернеться під контроль України, то відремонтувати стадіон буде легше, ніж побудувати його заново.