ua en ru

Поп в стилі мілітарі: в мережі сміються над знімком з параду у Москві

Поп в стилі мілітарі: в мережі сміються над знімком з параду у Москві Фото: Священик наділ "камуфляжну" рясу (facebook.com/diak.kuraev)

На Парад Перемоги в столиці Росії прийшов священик в "камуфляжній" рясі у супроводі козаків з іконою індійської богині

Андрій Кураєв, російський релігійний і громадський діяч та протодиякон Російської православної церкви опублікував на своїй сторінці в Facebook знімок священика, який прийшов на Парад Перемоги в Москві в рясі кольору камуфляжу.

"Ось все на кримську прокуроршу накинулися — а в Москві було ще забористей", — підписав знімок Кураєв.

“Камуфляжна ряса... Ікона з індійської богинею ... Розслабтеся. Це просто ідіоти ряжені", - сумніваються користувачі в коментарях.

До речі, Поклонської загрожують кримінальною справою за ікону Миколи II.