ua en ru

Потрапили під мінометний обстріл: в лікарню Дніпра доставили тяжкопоранених АТОшників

Потрапили під мінометний обстріл: в лікарню Дніпра доставили тяжкопоранених АТОшників Фото: Військові (mil.gov.ua)

За життя бійців борються лікарі

У Дніпро доставили тяжкопоранених бійців АТО. Військові перебувають в лікарні ім. Мечникова, повідомляє "5 канал".

Відео: У Дніпро доставили поранених бійців (youtube.com/5 канал)

Бійці отримали поранення під Бутівка, де потрапили під мінометний обстріл бойовиків. 34-річний військовий з мінно-вибуховими пораненнями голови зараз в комі. Він знаходиться на апараті штучного дихання. Другий військовий в реанімації. Йому 47 років.

"У одного пацієнта вкрай важке мінно-вибуховий поранення голови. Він знаходиться на апараті штучної вентиляції легенів і його стан вкрай важкий. У другого пацієнта мінно-вибуховий поранення з уламковими ураженнями верхніх і нижніх кінцівок. Один осколок у нього є біля шийних хребців, але , на щастя, цей осколок не привів до наявності неврологічного дефіциту. тобто спинний мозок у пацієнта неушкоджений ", - повідомив заступник головного лікаря Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечникова Олександр Толубаев.

Відео: У Дніпро доставили поранених бійців (1plus1.ua)

До речі волонтер просить допомогти тяжкопораненим бійцям АТО.

Військовим потрібні вода, соки, кава, чай, цукор, йогурти, ковбасні вироби, сир. Також потрібно теплий одяг - це куртки, спортивні костюми, потрібні футболки, серветки, шампунь. За ліків потрібні обезболивающе кетанов і дексалгін в ампулах.