Порошенко про Лобановського: "Він - приклад справжнього українця та патріота"

STYLERLIFE        28.11.2016 - 16:27
Колишній військовополонений боєць АТО отримав пам'ятний подарунок від "Динамо" "Команда мрії": Динамо (Київ) 1985-1987 років потрапило в топ кращих футбольних команд всіх часів
Фото: Валерій Лобановський (tribuna.com)
Фото: Валерій Лобановський (tribuna.com)

Валерій Васильович об'єднав в собі любов не тільки до футболу, але і любов до України

Відомий український футболіст і тренер Валерій Лобановський є яскравим прикладом справжнього патріота України. Про це сказав президент Петро Порошенко під час показу фільму "Лобановський назавжди".

"Валерій Лобановський поєднав в собі любов до України та любов до футболу. Завдяки його величезним досягненням київське "Динамо" славило і просувало Україну в світі.... Валерій Лобановський живе, доки ми його пам’ятаємо. Він - приклад справжнього українця та патріота", - написав гарант на своїй Facebook-сторінки.

 

Валерій Лобановський поєднав у собі любов до України та любов до футболу. Завдяки його величезним досягненням київське «...

Опубліковано Петром Порошенком 28 листопад 2016 р.

Також Порошенко подякував авторів картини.

"Дуже важливо показати українцям, якою сильною є наша нація, якою сильною є наша держава, який сильний ми народ, які у нас були, є, і, я абсолютно впевнений, будуть наші майбутні перемоги", - підкреслив президент.

До речі, фільм "Лобановський назавжди" переміг на Міжнародному фестивалі спортивного кіно і телебачення.

On Top