Порошенко зізнався, що не хотів бути президентом

Порошенко зізнався, що не хотів бути президентом
Фото: Петро Порошенко

Президент заявив, що головною метою в житті не повинна бути посаду гаранта

Петро Порошенко заявив, що спочатку не хотів ставати президентом України. Про це він сказав під час спілкування з викладачами, науковцями та школярами в Харкові.

Так, учень однієї з місцевих шкіл Георгій Арцибашев запитав у гаранта, чи зможе він стати українським гарантом, якщо і далі буде добре вчитися і перемагати на різних змаганнях (в минулому році хлопчик став призером Міжнародного чемпіонату з розв'язування логічних математичних задач, який проходив у Парижі - Прим. ред.).

"Можу сказати, що у тебе більше шансів, тому що у мене не було медалі в Парижі. Але не впевнений, що ти повинен поставити перед собою мету: обов'язково стати президентом. Можу сказати відверто, що у мене такої мети не було", - сказав Порошенко.

Президент підкреслив, що докладав всі зусилля, "щоб зробити Україну кращою".

"Я ставив першим пріоритетом завдання: чим я можу бути корисний країні", - зазначив він.

Президент додав, що якщо Георгій також буде думати про те, яку користь може принести Україні, то його знання і зусилля не залишаться непоміченими.

"І якщо тоді, коли ти станеш дорослим, адже є певні обмеження для того, щоб стати президентом - тобі має бути 35 років і більше, у тебе залишиться це бажання, то я впевнений, що все у тебе вийде", - резюмував Порошенко.

До речі, Порошенко впевнений, що Україна поверне Донбас і Крим.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся