ua en ru

Портников vs Ганапольський: журналіст назвав реакцію ведучого на українські квоти в ефірі "нехтуванням"

Портников vs Ганапольський: журналіст назвав реакцію ведучого на українські  квоти в ефірі "нехтуванням" Фото: Матвій Ганапольський (vesti-ukr.com)

Віталій Портніков наголосив, що Матвій Ганапольський досконало володіє українською мовою

Заява російського журналіста Матвія Ганапольського про те, що у випадку прийняття закону про україномовних квоти в ефірі він покине телеефір, обурило Віталія Портникова. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Хочу засвідчити, що Матвій досконало володіє українською мовою. Я був його наступником в якості кореспондента української служби "Радіо Свобода" в Москві. Матвій - один із засновників української служби ВВС. Українська мова ефіру йому ніяк не заважав", - підкреслив Портников.

Український журналіст вважає, що таке рішення Ганапольського - нехтування або "бажання працювати виключно з аудиторією, ласою до пропагандистських вишукувань".

"Небажання користуватися в ефірі мовою, якою ти досконало володієш, я можу пояснити тільки зневагою. Чи бажанням працювати виключно з аудиторією, ласою до пропагандистських вишукувань", - заявив Портников.

Нагадаємо, раніше Лещенко відмовився коментувати слова своєї коханої про депутатів-"дебилах".