ua en ru

Останній лист загиблого воїна АТО коханій зворушив українців

Останній лист загиблого воїна АТО коханій зворушив українців Фото: Тарас Прончук

"Хто, якщо не я, боронитиме тебе, мою маму, братів та український народ?"

Останній лист 19-річного воїна Тараса Прончука, який загинув на Донбасі, до сліз зворушив користувачів соціальних мереж. Лист оприлюднив волонтер Ян Осока на своїй Facebook-сторінці.

За словами волонтера, незважаючи на свій юний вік, у Тараса була чітка патріотична позиція.

"Два тижні тому мені запропонували поїхати до Миколаєва, оскільки мені нема 20 років, і мене повинні були вивести із сектора, але я відмовився. 6 діб тому я потрапив до госпіталя через легку контузію і мені знову сказали, щоб я не повертався, але я знову лишився, тому що повинен вас боронити. Тепер ти знаєш правду. Хто, якщо не я, боронитиме тебе, мою маму, братів та український народ? Не має значення те, що я молодий. Я хочу, щоб мої діти жили у вільній країні з мирним небом. Якщо моя доля - тут полягти, значить, так і буде, якщо ні - я повернусь і ми будемо жити разом у країні, де немає війни", - йдеться в листі.

Останнє в його житті листування зі своєю дівчиною почалось так: "Два тижню тому мені запропонували поїхати до Миколаєва...

Опубліковано Яном Осокою 17 лютого 2017 р.

"Він став для своєї дівчини героєм. І для мене теж. І повинен ним стати для кожного, хто прочитав попередні рядки не очима, а серцем", - прокоментував лист Осока.

Останній лист загиблого воїна АТО коханій зворушив українців
Останній лист загиблого воїна АТО коханій зворушив українців

Раніше письмо-заповіт 19-річного померлого бійця АТО зворушив українців.