ua en ru

"Останній, з ким хотів би битися": український боксер здивував поясненням, чому не вийде на ринг проти росіянина

"Останній, з ким хотів би битися": український боксер здивував поясненням, чому не вийде на ринг проти росіянина Фото: Олександр Гвоздик (twiter/OlympicUA)

"Я говорив своєму менеджеру, що якщо у мене не буде інших варіантів, то я погоджуся на бій з ним", - заявив Гвоздик

Олександр Гвоздик, відомий український боксер-професіонал в напівважкій вазі, пояснив, чому не хоче зустрітися в рингу з росіянином Сергієм Ковальовим. Заяву про те, що такий бій не відбудеться через дружби, він зробив у коментарі Boxingtalk.

"Що стосується бою з Ковальовим, то ми з Сергієм друзі. Я говорив своєму менеджеру, що якщо у мене не буде інших варіантів, то я погоджуся на бій з ним. Як я розумію, вони є і ми рухаємося по лінії WBC. Сергій – останній в списку тих, з ким я б хотів битися", – сказав Він.

"Останній, з ким хотів би битися": український боксер здивував поясненням, чому не вийде на ринг проти росіянина

Фото: Українець Олександр Гвоздик і росіянин Сергій Ковальов (vk.com/aleksandrgvozdik)

Він зазначив, що наступний поєдинок він проведе вже 16 лютого, однак ім'я суперника ще невідомо.

"WBC санкціонувала бій за тимчасовий титул з Элейдером Альваресом, але до кінця ще нічого не ясно. Поки можу сказати, що мій тренувальний табір офіційно стартував, так що я буду в кращій формі. Якщо я зустрінуся з Альваресом, я буду готовий на всі сто відсотків, але я не хочу, як він, ходити три роки в статусі офіційного претендента і поступатися право на бій з Стівенсоном за певні гроші. Це не для мене", - сказав Він.

До речі, український боксер Денис Берінчик здобув нищівну перемогу над філіппінцем Алланом Валлеспином в бою за титул WBO Oriental у легкій вазі. Боксерський поєдинок пройшов у суботу, 16 грудня, на Льодовій арені у Броварах.

У 5-му раунді Берінчик відправив суперника в нокдаун. А вже у 6-му раунді Берінчик переміг технічним нокаутом.