ua en ru

"Пособник терористів": Рубана внесли в базу "Миротворця"

"Пособник терористів": Рубана внесли в базу "Миротворця" Колаж РБК-Україна

Відзначається, що він "готувала терористичні акти на території України"

Керівника Центру визволення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана, якого на лінії розмежування українські правоохоронці затримали з арсеналом зброї під час його спроби потрапити на територію України з так званої "ДНР", тепер внесли в базу сайту "Миротворець". Про це в п'ятницю, 9 березня, повідомляється на сторінці "Миротворця" в соцмережі Facebook.

"Ще в 2015 році у нас руки свербіли це зробити... Тепер пособника терористів і терорист Рубан (дівоче прізвище Гарбузюк) там, де і має бути. І в Чистилище, звичайно, теж", – йдеться в повідомленні.

"Пособник терористів": Рубана внесли в базу "Миротворця"

Скріншот поста (facebook.com/myrotvorets.center)

У базі "Миротворця" Рубан позначений як "пособник терористів" і зазначається, що він "готувала терористичні акти на території України за замовленням країни-агресора (Росії) і проросійських терористичних організацій.

"Пособник терористів": Рубана внесли в базу "Миротворця"Скріншот myrotvorets.center/criminal/ruban-vladimir-vladimirovich

За даними ЗМІ, Рубана звинувачують у підготовці терористичного акту і незаконному володінні зброєю. Серед цілей - підготовка замаху на президента України, а також на перших осіб держави.

Нагадаємо, що Шевченківський районний суд Києва обрав керівника центру "Офіцерський корпус" Володимиру Рубану запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 2 місяці без можливості внесення застави.