ru ua

В Берліні росіяни провели акцію на захист кримських татар

В Берліні росіяни провели акцію на захист кримських татар Фото: Будівля російського посольства в Берліні (wikipedia.org)

Небайдужі росіяни вимагали звільнити в'язнів Кремля

У Берліні, під стінами російського посольства, росіяни провели акцію на підтримку кримських татар. Про це розповів журналіст Айдер Муждабаєв на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Журналіст розповів, що організаторами акції стали російський публіцист Ігор Эйдман, брат Бориса Нємцова, разом зі своїми однодумцями з "Форуму російськомовних європейців".

Учасники акції підтримували кримських татар, а також вимагали звільнення ув'язнених Кремля.

"Сьогодні в Німеччині сталося начебто невелика, але історична подія. Мій друг, смію його так назвати, блискучий російський публіцист Ігор Эйдман, брат Бориса Нємцова, разом зі своїми однодумцями з "Форуму російськомовних європейців" провели біля посольства Пекла в Берліні акцію на захист кримських татар", - написав Муждабаєв і додав, що подібні акції вже проходили в Європі і в світі, але в основному, ці акції організовували кримські татари і українці

В Берліні росіяни провели акцію на захист кримських татарВ Берліні росіяни провели акцію на захист кримських татарВ Берліні росіяни провели акцію на захист кримських татарВ Берліні росіяни провели акцію на захист кримських татарВ Берліні росіяни провели акцію на захист кримських татарВ Берліні росіяни провели акцію на захист кримських татарВ Берліні росіяни провели акцію на захист кримських татар

Фото: Акція під російським посольством у Берліні (Укрінформ)

"Ця — перша, яку організували совісні росіяни, які живуть в Європі. Вони перейнялися нашим болем, усвідомили свою відповідальність, все придумали і зробили самі, перевели на німецький історії про долі політв'язнів кримських татар, роздрукувалии їх фото на плакатах. І це дуже важливо. Дуже Просто. У Європі чимало покидьків, куплених Путіним, і голос за кримських татар, за Україну з вуст самих росіян надзвичайно важливий", - пояснив свою позицію журналіст і подякував Эйдману за проведену акцію.

"Дякую тобі, Ігоре, і всім причетним. Якби хоча б 10% росіян мислили і діяли так само, все було б інакше. І все врешті-решт буде інакше — завдяки таким людям, як ви. Дякую вам від імені всіх кримських татар", - зазначив Муждабаєв.

В Берліні росіяни провели акцію на захист кримських татар

Скріншот поста (facebook.com/ayder.muzhdabaev)

"Форум російськомовних європейців" організувався в серпні-вересні 2017 року і був зареєстрований наприкінці року. Крім членів форуму, в акції брали участь українські та німецькі активісти.

До речі, відомий журналіст виступив за заборону УПЦ МП в Україні.