ua en ru

Постраждалій в трамваї киянці довелося зменшити ногу

Постраждалій в трамваї киянці довелося зменшити ногу Фото: kyivcity travel

Жінка перенесла багатогодинну операцію

У Києві в трамваї розірвався гальмівний диск під сидінням. Його металевий уламок пробив підлогу і поранив 80-річну жінку в ногу. Її госпіталізували з переломом гомілки. Як повідомляє ТСН, жінка перенесла багатогодинну операцію.

Лікарі вирізали Тетяні шматок кістки. "Лікарі кажуть – треба чекати. Дуже важка травма, відкритий перелом, ногу довелося вкоротити на чотири сантиметри, тому що якась частина кістки залишилася там", - розповіла родичка.

Продавці секонд-хенду бачили подію. За їх словами, трамвай не встиг від'їхати і двох десятків метрів – далі був дим, гучний звук, а потім на виклик оперативно прибула швидка допомога.

Відео: Жінка пошкодила ногу в трамваї (tsn.ua)

Попередньо встановлено, що причиною інциденту став гальмівний диск, який лопнув і його металева частина пробила підлогу.

У "Київпастрансі" говорять, що це випадковість, а трамвай був технічно справний.

"Цей трамвай 2012 року виробництва. Він регулярно проходить технічний огляд – два рази на добу, як і інший транспорт. І сьогодні він вийшов на маршрут теж абсолютно в справному стані", - запевнила начальник служби зв'язків з громадськістю Марина Загородського.

Якщо доведуть вину перевізника, у "Київпастрансі" обіцяють допомогти з лікуванням. В іншому випадку, нічого робити не будуть.

Нагадаємо, у Львові пасажир трамвая накинувся на контролера.

Хайп-таксі #18: ваше ставлення до "евробляхам"