ru ua

Постраждалі в Авдіївці розповіли про обстріл міста

Постраждалі в Авдіївці розповіли про обстріл міста Постраждала в результаті обстрілу Авдіївки (Скріншот/youtube.com/Військове телебачення України)

У вівторок, 30 травня, бойовики "ДНР" відкрили стрілянину по житлових кварталах

В результаті обстрілу Авдіївки постраждало троє місцевих жителів, які перебували в цей час на зупинці громадського транспорту.

Про те, що сталося у вівторок, 30 травня, розповіла одна з потерпілих Військовому телебаченню України.

Відео: Постраждала розповіла про поранення в результаті обстрілу Авдіївки терористами (youtube.com/Військове телебачення України)

"30 травня 2017, бойовики проросійських незаконних збройних формувань в черговий раз обстріляли житлові квартали Авдіївки з мінометів калібру 82 мм. Поранення отримали троє мирних жителів, які в момент обстрілу перебували на автобусній зупинці. Всі вони госпіталізовані в міську лікарню. Один з них - у важкому стані. Крім того, одна з мін потрапила у двір приватного будинку на вул. Лермонтова. Там, на щастя, ніхто не постраждав", - йдеться у підписі до відео.

Жінка розповіла, що вона та двоє чоловіків сиділи на зупинці, чекаючи знайомого. В результаті - всі вони опинилися в лікарні з пораненнями від осколків мін.

"Мій чоловік постраждав і друг. Чоловіку ногу зашивали, весь в крові був ... Осколки з шиї витягали...", - розповіла потерпіла.

Раніше у мережі показали, як бойовики обстрілювали позиції АТО з мінометів.