ru ua

"Потепління прийшло": синоптик дала прогноз погоди на Вербну неділю

"Потепління прийшло": синоптик дала прогноз погоди на Вербну неділю Фото: Верба (facebook.com/dollinachudes)

На Великдень буде сонячно

Народний синоптик Наталка Діденко розповіла про те, яка погода чекає українців у Вербну неділю. Про це синоптик написала на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Наталка Діденко зазначила, що потепління в Україну вже прийшло і нагадала про те, що в столиці, в п'ятницю вже була плюсова температура, а в суботу стало значно тепліше.

"Потепління прийшло, якщо хтось не помітив. У п'ятницю, наприклад, у Києві було вдень +1 +2 градуси, а сьогодні +7 +8 градусів. До +10 +11 градусів не дотягли, справді", - написала Діденко.

Вона пояснила, чому в столиці не стало тепліше настільки, наскільки про це говорили в прогнозах погоди.

"Щільні хмари з серпанком і дощиком придавили київські градуси. На прилеглих територіях Житомирської та Черкаської областей +11 +14 спостерігалися. Тому все ж наш метеонегатив проявляється в атмосферної лабораторії правильно", -пояснила синоптик.

Наталка Діденко пообіцяла у неділю опублікувати карту погоду, коли температура повітря підніметься ще на кілька градусів і попередила про те, що в Україну йдуть дощі і сильний вітер.

"А готове фото буде вже завтра, коли температура повітря підвищиться ще на кілька градусів. Хоча і разом з сильним штормовим вітром", - написала Діденко.

"Потепління прийшло": синоптик дала прогноз погоди на Вербну неділю

Карта погоди (facebook.com/tala.didenko)

Західній Україні синоптик пообіцяла похолодання та дощ, а в Південній – суттєве підвищення температури повітря.

"Дощі пройдуть у західних областях і там опади знизять температуру повітря на 3-6 градусів. А місцями на півдні і в центральній частині ймовірно до +20 градусів", - повідомила Наталка Діденко і додала, що в столиці на Вербну неділю буде тепло, але вітряно.

"Потепління прийшло": синоптик дала прогноз погоди на Вербну неділю

Карта погоди (facebook.com/tala.didenko)

"У Києві Вербна неділя очікується теплою та вітряною. Сильний південний вітер поєднується з максимальними 15 градусами тепла. Дощ вранці та вдень у столиці малоймовірний, а от до вечора набіжать хмари і з'явиться дощ", - написала синоптик.

Крім того, Наталка Діденко поділилася попереднім прогнозом на Великдень.

"За попередніми прогнозами, Великдень в Україні буде чудовим – ясним, теплим і сонячним", - повідомила синоптик.

"Потепління прийшло": синоптик дала прогноз погоди на Вербну неділю"Потепління прийшло": синоптик дала прогноз погоди на Вербну неділю

Скріншот поста (facebook.com/tala.didenko)

До речі, стало відомо якою буде погода на Великдень.