ua en ru

Кухар "ДНР" розповіла про звірства бойовиків

Кухар "ДНР" розповіла про звірства бойовиків Фото: Бойовик "ДНР" (mykolaivka-rada.gov.ua)

Жінка добровільно здалася українській владі

Кухар "ДНР" розповіла, в якому страху працювала у бойовиків. У терористів 40-річна жінка з Добропільського району опинилася випадково. Як розповіли в поліції, вона їхала до чоловіка в окупований Донецьк.

Разом з маленькими дочками в 2015 році жінка збиралася зустрітися у Донецьку з чоловіком, який перебував у в'язниці. На автовокзалі її пограбували.

"Не знаючи, що робити, я просто сиділа з дочками на вокзалі і міркувала, як вийти з даної ситуації. Якраз в той момент до мене підійшов невідомий чоловік у військовій формі і, дізнавшись про мою проблему, запропонував роботу. Я погодилася, тому що не було іншого вибору", - розповіла вона.

У військовій частині, куди її привезли через півгодини разом з дітьми, їй сказали, що вони будуть тут жити.

"В мої обов'язки входило приготування їжі та прибирання приміщення кухні. Також кожен місяць я повинна була виїжджати на бойові позиції для приготування їжі в польових умовах для військових", - сказала жінка.

"Весь час мене не покидала думка про повернення в рідний будинок в своє село Криворіжжя Добропільського району. Мене завжди переслідувало відчуття страху та незахищеності через те, що командир частини з позивним "Копьйо" був надзвичайно жорстоким і непередбачуваним. Він міг прострелити ногу підлеглому навіть за незначну провину. Серед бойовиків було багато наркозалежних, які необережно поводилися із зброєю", - поділилася жінка.

В 2016 році жінка покинула терористів, але додому повертатися боялася. Спочатку разом з дітьми вона жила в покинутому будинку в Донецьку. Потім влаштувалася продавцем і оселилася у колеги.

У серпні вона добровільно здалася українській владі.

До речі, у Слов'янську затримали чоловіка, який рив могили для бойовиків.