ru ua

З'явилися деталі смepті 9-річної дівчинки з Львівської області

З'явилися деталі смepті 9-річної дівчинки з Львівської області Фото: Дитину знайшли в рові (РБК-Україна)

В мережі розповіли про сім’ю загиблої дитини

З'явилися деталі загибелі 9-річної Діани з Львівської області, тіло якої вранці 24 вересня виявили у рові неподалік села. Львівська журналістка Вікторія Балицька оприлюднила на своїй сторінці в Facebook фото ями, в якій знайшли тіло дитини. Деталі повідомляє "Високий Замок".

Дівчинка із села Тишиця Кам’янка-Бузького району пішла з дому та до вечора не повернулася. Після смерті на тiлі Діани виявили сильні ушкoдження, ймовірно, від укyсів тварин. Причина смерті дитини поки невідома.

altalt

Фото: Яма (facebook.com/toribal)

"Глибина ями десь метр. Ширина - така ж десь. З однієї сторони край не гострий-крутий, а похило-плаский. Тобто звідти змогла б вибратися навіть 3-4-річна дитина, при умові, що немає ніяких складних травм. Бо навіть з переламом ноги чи руки вилізти цілком можна. Яма за 300 метрів від дому дівчинки у селі Тишиця", - написала вона.

"Востаннє дівчинку бачили близько 18:00 в суботу біля сільської крамниці. Після того ніхто її не бачив. Цілу ніч прочісували ліси приблизно 100 чоловік (селяни, поліція, рятувальники, військові). Знайшов її працівник поліції приблизно в 11:50 наступного дня. Обличчя та передпліччя Діани були обгризені, наімовірніше лисицею. Експерт при огляді не побачив видимих тілесних ушкоджень на загиблій дівчинці, окрім обгризених ділянок тіла. Селяни і мама дівчинки вважають, що дитину кинули вже мертвою до ями. Але хто і за що убив 9-річну дитину?" – написала журналіст.

Вона повідомила, що люди у селі бачили якийсь срібний Renault Duster на львівській реєстрації, але номерів ніхто не запам'ятав.

"Мати думає, що у ній був вбивця, бо та машина була біля крамниці, як раз в той час, коли там бачили дівчинку. Але то припущення. Сім'я не благополучна - це зі слів сільського голови. Мати полюбляє випити... Батько на заробітках в Литві. Діана була п'ятою дитиною. Найстарший брат вже дорослий, нещодавно вийшов із в'язниці. Казали люди в селі, що Діана два дні перед смертю все поривалася поїхали до брата в Добротвір, бо вдома були якісь негаразди. Є навіть люди, які припускають, що дитина пішла в яму спати. Поліція словами не розкидається. Чекають результати розтину. Коли будуть відомі причини смерті тоді і версії чітко окресляться і звузяться", - відзначила журналіст.

У виданні відзначили, що станом на 27 вересня, тiло Діани ще не забрали з мopгу, результатів експeртизи не було, як розповів сільський голова села Тишиця Олег Прокопенько.

За його словами, сім’я, в якій виховувалася дівчинка, - багатодітна, Діана була п’ятою дитиною. Старшому брату – 22 роки. Зі школярів – 11-класник і двійнята-восьмикласники (хлопчик і дівчинка). Сім’я живе у дерев’яній хаті. Але соцслужби регулярно відвідували родину. Діана непогано вчилася у школі, і вчителі її хвалили.

Нагадаємо, результати попереднього огляду не виявили слідів насuльницької смepті, характерних для людини. Призначили експеpтизу, яка має достеменно встановити причини смepті дитини.

З'явилися деталі смepті 9-річної дівчинки з Львівської області

Скріншот поста (facebook.com/toribal)

Раніше повідомлялося, що у Львівській області зниклу 9-річну дитину знайшли мертвою.