ua en ru

З'явилися фото учасників трагічного конфлікту на пляжі у Полтаві

З'явилися фото учасників трагічного конфлікту на пляжі у Полтаві Фото: Зброя (pixabay.com/Jabbacake)

В результаті стрілянини постраждали п'ятеро людей

На одному з пляжів Полтави 10 серпня близько 19:30 сталася бійка, під час якої був убитий чемпіон України з бойових мистецтв. Про це повідомляє "Полтавщина".

Повідомляється, що одна з компаній (приблизно 15-20 осіб), переважно діючі і колишні спортсмени ММА (змішані єдиноборства), святкувала на пляжі день народження.

Протягом дня виникали конфлікти між компанією та орендарями пляжу - 45-річним Олександром Марченком і його 21-річним сином Романом. Чоловіки перебували в магазині.

Ближче до вечора між ними знову виник конфлікт. За даними видання, Олександр Марченко показав свою мисливську рушницю "Сайга", яка розлютила спортсменів, у свою чергу вони прийшли в магазин з битками та пістолетами.

altalt

Фото: Роман та Олександр Марченки (poltava.to)

Нападники почали бити орендаря пляжу, а його син кілька разів вистрілив у опонентів з рушниці. В результаті був смертельно поранений 20-річний боєць ММА Святослав Пелипенко, учасник клубу Branibor Team. Поранення також отримали ще один 24-річний спортсмен і 7-річний хлопчик. Спортсмени почали стріляти у відповідь.

З'явилися фото учасників трагічного конфлікту на пляжі у Полтаві

Фото: Роман Марченко (ліворуч) смертельно поранив Святослава Пелипенка (poltava.to)

45-річний Марченко з важкою травмою черепа знаходиться в Полтавській обласній лікарні в стані коми. За попередніми даними, поранення отримав і його син, який перебуває під охороною в лікарні.

Відео: Стрілянина на пляжі в Полтаві (YouTube/Андрій Петров)

З офіційної інформації відомо про п'ятьох постраждалих в результаті конфлікту: поранених батька і сина Марченків, 7-річного хлопчика і одного з нападників. П'ятий постраждалий, спортсмен Пилипенко, загинув на місці.

Нагадаємо, у Полтаві під час конфлікту на пляжі застрелили чемпіона України з бойових мистецтв.