ua en ru

З'явилися нові деталі про вбивство випускниці в Тернополі

З'явилися нові деталі про вбивство випускниці в Тернополі Колаж РБК-Україна

Експерти готові дати свідчення в суді, щоб розкрити правду

Вбита випускниця з Тернополя була зґвалтована. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила журналістка Наталя Костильова, посилаючись на слова патологоанатома і фельдшера "швидкої".

"Тільки що прийшли мені листи від двох лікарів і фельдшера, який пропрацював на швидкій в столиці 20 років. Я надіслала їм фото і витяг з протоколу огляду тіла Ірини Мукоед", - написала вона.

Патологоанатом з 18-річним стажем впевнений, що хтось зацікавлений в тому, щоб змінити час виявлення тіла дівчини.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/natasha.kostyleva.1

"Справа в тому, що час смерті відіграє дуже важливу роль і тут важливий годину туди або назад! Трупне задубіння відбувається в проміжку від двох до п'яти годин, при високій температурі повітря цей проміжок жорсткіше. Якщо дівчинку викинули, як говорять факти і свідки в сім ранку - смерть настала в проміжку - дві години ночі - п'ята ранку. Якщо, як стверджує поліція, тіло вже було на дорозі в 5:45 ранку, то час смерті в проміжку від 1:30 до трьох ночі", - сказав він.

Патологоанатом зазначив, що, судячи з фотографій, він з упевненістю і без розтину може сказати, що над випускницею було вчинено сексуальне насильство. Його слова підтверджує і фельдшер.

"Сто відсотків було сексуальне насильство і нехай поліція не свистить інше. Можу стверджувати і під присягою. Вимагайте ексгумації, вона покаже все. Ах так, і по опису в протоколі є чітке свідчення сексуального насильства: на верхній частині ноги у неї є кал, це означає - було і анальний насильство. За позою тіла можу сказати, що викинули труп з автомобіля", - сказав він.

Раніше обвинувачений у вбивстві випускниці в Тернополі заявив, що його катували заради визнання.