ua en ru

З'явилися жахливі подробиці смерті дитини у кріслі стоматолога

З'явилися жахливі подробиці смерті дитини у кріслі стоматолога Колаж РБК-Україна

Хлопчик помер в одній з приватних клінік Маріуполя

Дворічна дитина померла на прийомі у стоматолога. Передбачається, що смерть могла наступити в результаті перекриття дихальних шляхів марлевим тампоном і інтубаційної трубкою. Про це повідомили батьки загиблого хлопчика і показали свідоцтво про його смерть, передає сайт 0629.

В документі причиною смерті вказана механічна асфіксія, яка настала через закриття верхніх дихальних шляхів стороннім тілом (марлевим тампоном і інтубаційною трубкою).

"П'ятеро людей не помітили один тампон, п'ятеро люедй стояли і дивилися. Вони просто його удавили!" – обурився батько дитини.

altФото: Свідоцтво про смерть дитини (0629.com.ua)

"Нам говорили: зробили загальний наркоз, дитинка заснув, тому почали тампонувати (процедура робиться, щоб слина не потрапила в бронхи, і людина не захлинувся. - ред.). Випав один тампон, і вони цією трубкою його просто запхали", - додав чоловік.

За словами батька дворічного хлопчика, дитини виносили з кабінету вже синім, оскільки настала клінічна смерть. При розтині знайшли тампон, що містить хімію.

Батьки дитини кажуть, що він важко переносив походи до стоматолога. Коли вони дізналися, що лікувати зуби синові можна в медикаментозному сні, вони пройшли всі аналізи і зробили кардіограму. Результати були задовільні.

Повідомляється, що клінічна смерть дворічної Олега настала через 20 хвилин після початку лікувальних дій. Джерела видання з клініки розповіли, що хлопчик був підключений до апарату вентиляції легенів, і трубка стояла в легенях.

Раніше Styler писав, що в Маріуполі маленька дитина померла в кріслі стоматолога.