ua en ru

"З'явиться нова "залізна завіса": російський блогер розповів про "свавілля" в Москві

"З'явиться нова "залізна завіса": російський блогер розповів про "свавілля" в Москві Фото: Олександр Тверськой (facebook.com/TverskoyAA)

На думку публіциста, ситуація в РФ змінюється не в кращу сторону

Відомий російський блогер Олександр Тверськой, який активно підтримує Україну, розповів, що в РФ незабаром може з'явитися "залізна завіса". Про це він повідомив в інтерв'ю виданню "Факти".

"Ну, Путін така людина (так будемо називати його умовно), яка здатна абсолютно на всі. Тобто, якщо ви мене запитаєте, чи можлива велика війна, можливо повноцінне вторгнення в Україну і ще що завгодно, відповідь проста: так, він може. Чи зробить? Невідомо, що у нього в голові", - сказав блогер.

В Росії наближаються безконтрольні репресії і повна тотальня ізоляція, зазначає Тверськой.

"Думаю, що ситуація кардинально погіршиться. У цій гоп-компанії відмовлять гальма. І холодна війна, яка вже йде, посилиться. Обов'язково з'явиться нова "залізна завіса". Потім тотальна ізоляція і безконтрольні репресії. Тобто, якщо зараз посадки за репости чужих текстів, за пости в мережі досить хаотичні...", - повідомив Олександр.

Також Тверськой поділився думкою, в чому проявляється "задуха" в Росії.

"В оточуючих людях. От якщо ти десь гуляєш по Москві, заходиш в якийсь заклад (бар, ресторан, театр, не важливо куди), то апріорі знаєш, що 99,9 відсотка людей навколо — моральні виродки. Вони можуть бути навіть не запутинцы (у нас дуже маленький відсоток тих, хто незадоволений Путіним, але є і такі), але все спіткнуться про українське питання. Сто зі ста. Варто тільки заговорити про Україну — і все. Або "Крим наш", або "українці — молодші брати", або "росіяни і українці — один народ", або "нас посварили політики", або "це Америка стравлює наші народи". Загалом, винні всі, крім них",- підсумував він.

Читайте також 5 березня в Москві люди плакали про смерть Йосипа Сталіна. Вони вийшли на головну площу країни з його портретами.