ua en ru

"Спіймали на гарячому": в Чернігівській області два хлопця намагалися вкрасти іграшки з місцевою ялинки

"Спіймали на гарячому": в Чернігівській області два хлопця намагалися вкрасти іграшки з місцевою ялинки Фото: Ялинка (pixabay.com/ru/users/_Alicja)

Зловмисників віддали в руки поліції

В Чернігівській області, в місті Козелець спіймали двох молодиків, які намагалися вкрасти іграшки і гірлянди з місцевою ялинки. Про це на своїй Facebook-сторінці написала Ірина Санченко. Їх передали в руки поліції.

"Ось вони герої сьогоднішньої ночі! В половині другого ночі спіймані Муніципальної вартою на "гарячому", коли крали іграшки і стягували гірлянди з ялинки! Передано у відділення поліції", - написала Ірина.

Як виявилося, зловмисники є студентами ветеринарного технікуму.

"Як виявилося, це студенти веттехникума, Валієв Єгор і Кишка Сергій. Далі без коментарів....Що очікує ялинку до 31 грудня? Загадувати до 19 січня, останній святковий день зимових свят, навіть не беремося", - підсумувала жінка.

"Спіймали на гарячому": в Чернігівській області два хлопця намагалися вкрасти іграшки з місцевою ялинки"Спіймали на гарячому": в Чернігівській області два хлопця намагалися вкрасти іграшки з місцевою ялинки"Спіймали на гарячому": в Чернігівській області два хлопця намагалися вкрасти іграшки з місцевою ялинкиСкріншот (facebook.com/kozelets.iv)

Нагадаємо, що в мережі зняли на відео російських комунальників, фарбувальних сніг у білий колір.