ua en ru

Пожежа в Ізраїлі: в мережі з'явилися фото та відео страшної пожежі в Хайфі

Пожежа в Ізраїлі: в мережі з'явилися фото та відео страшної пожежі в Хайфі Фото: Пожежа в Хайфі (liveinternet.ru)

Пожежа в Ізраїлі в місті Хайфа змусила 80 осіб звернутися до лікарень з отруєнням чадним газом

Пожежу в Ізраїлі, що охопила Хайфу, називають найсильнішою за останні кілька років. Полум'ям охоплені будинки, парки, вигорають цілі вулиці. Пориви вітру підсилюють пожежу. Евакуюють жителів 12 районів міста, оголошений режим НС. У поліції припускають, що причиною міг стати підпал на націоналістичному ґрунті. Про це повідомляє видання "Новини Ізраїлю".

На даний момент евакуйовані жителі 12 кварталів. Зокрема евакуйовані Ахуза, Рамот-Сапір, Рамат-Ремез, Рамат-Ешколь і Рамат Бен-Гуріон. Пізніше були евакуйовані і жителі кварталів Рамат-Хен, Рамат-Альмоги, Мерказ Хорев, Бегін, Рамат-Голда, Неот-Перес і Денія.

Людей розміщують у Аудиторіуму на Мерказ-Кармель, в Бейт Аба-Хуши, "матнасі" Бат-Галім і на старому стадіоні "Кірьят-Еліезер". Вогонь не загрожує в даний момент всім цим районам, але пам'ятаючи трагедію на Кармелі в 2010 році, поліція вирішила прийняти превентивні заходи.

Зазначимо, що перший осередок пожежі 24 листопада виник в районі мосту Паз поруч з автомайстерськими. Через потужні пориви вітру вогонь перекинувся на сусідні будівлі та автомобілі.

Міністерство екології закликало жителів Хайфи зайвий раз не виходити з будинків у зв'язку з сильною забрудненістю повітря. Мер Хайфи попросив жителів не приходити в постраждалі квартали і дати пожежним спокійно робити свою роботу.

Пожежа в Ізраїлі: в мережі з'явилися фото та відео страшної пожежі в ХайфіФото: Пожежа в Хайфі (vse.media)

У поліції вважають, що частина пожеж, що охопили центр і північ країни, виникли внаслідок умисних підпалів. Можливо, це зробили на націоналістичному ґрунті.

Пожежа в Ізраїлі: в мережі з'явилися фото та відео страшної пожежі в Хайфі

Фото: Евакуйовані жителі 12 кварталів (Haifa Guest House)

Як раніше повідомлялося, у Хайфі евакуйовано 50 тис. чоловік.